Yumurta Büyüsü

Büyü oldukça geniş bir ilim olarak içinde çok çeşitleri bulunan bir şeydir ve medyumlar tarafından yapılmaktadır. Bunun yanında eski zamanlardan günümüze gelmiş olan bazı büyüler vardır ki bu büyüler biraz büyü bilgisi olan kişiler tarafından evde de yapılabilir yumurta büyüsü de bunar arasında yer alan bir büyüdür.

15 Mart 2018 134 Defa Okundu! 0

Bu büyünün amacı çiftlerin arasını açmak olduğu için de kara büyü olarak adlandırılır. Yumurta büyüsü yapılması basit olan bir büyü olmasına rağmen doğru bir şekilde yapıldığında çok etkili olan bir büyüdür. Medyum Harika hocamız bu büyünün yapılmasını tavsiye etmemekte ve bu büyünün etkisi altına girmiş olan kişilere yardım etmektedir.  Bu büyüyü bozan hocamız kişilerin aşklarının tazelenmesi için ayrıca aşk büyüsü yaparak onların tekrar eski mutlu günlerine kavuşmalarını sağlamaktadır.

Yumurta büyüsü Suriye kaynaklı bir büyüdür ve günümüzde ise Suriye dışında Anadolu, İran, Irak’ta da yapılmaya devam edilen bir büyüdür. Son derece dikkatli bir şekilde yapılması gereken bu büyü en ufak bir hata da yapan kişi için de olumsuz sonuçlar ortaya çıkarmasının yanında ayrıca kesin ayrılığa neden olduğu için yaptıktan sonra pişman olmanın da bir anlamı olmayacağı için yapmadan önce iyice düşünülmesi gerekmektedir. Medyum Hanım hocamız havas ilminde yapımına dair ayrıntılı bilgiler olmasa da bu büyüyü yapmayı bilmekte ama insanların ayrılmasını hiç istemediği içinde yapmamaktadır. Çiftlerin ayrılmasının yerine aralarında ki sorunların bitmesi ve tekrar aşk ile bağlanmaları için hocamız bağlama büyüsü olarak çok etkili ve kuvvetli büyüler yapmaktadır. Yapılması için bir adet yumurtaya ihtiyaç vardır. Bu yumurta bir gece boyunca tuzlu suda bekletilmelidir. Bu yapılmadığı durumlarda ise ortaya çıkan sonuç şiddet içeren bir ayrılık olacak intihar, cinayet gibi dönüşü olmayan sonuçlar verecektir. Daha sonrasında yumurtanın sarısı ve beyazı birbirinden ayrılır bunun amacı kadın ile erkeği bir birinden ayırmaktır.

Daha sonra yumurtanın sarısı güneş alan bir yere konur, beyazı ise hiç güneş ışığı almayacak bir yere konulur. Bu şekilde kadın ile erkeğin gece ve gündüz gibi birbirinden ayrılması ve hiç kavuşmaması sağlanır. Özel ritüelleri olan yumurta büyüsü medyum olmayan kişiler tarafından yapılabiliyor olsa da bozulması için mutlaka Medyum Harika Hanım hocamız gibi uzman bir medyumdan yardım alınması gerekmektedir. Bozulması çok zor olan bu büyüyü hocamız bildiği özel duaları okuyarak bozmakta ve etkisinin kaybolmasını sağlamaktadır. Bu büyüyü bozma konusunda usta olduğu gibi papaz büyüsü gibi bozulması çok zor olan büyüleri de hocamız büyük bir titizlik ile bozmakta ve yapılan kişinin büyü etkisinden kurtularak mutlu bir şekilde yaşamalarını sağlamaktadır. Bazı durumlarda sevilen kişinin aşık olması içinde yapılabilmektedir ama kara büyü olan bu büyünün iyi sonuçlar vermesi pek mümkün olmamaktadır.

BENZER KONULAR