Yıldıznameye Nasıl Bakılır

Osmanlı zamanında çok revaçta olan yıldızname bir ara rağbet görmez olmuştu günümüzde ise fal baktırmakla yeterince tatmin olmayan ve geleceği hakkında dahakesin bilgiler edinmek isteyen kişiler tarafından yıldızname nasıl bakılır diye araştırılmakta ve buna en iyi bakan hoca kimdir diye araştırılmaya da devam edilmektedir.

28 Mart 2018 266 Defa Okundu! 0

Özel yöntemleri olan ve hesaplanması için özel bir ilim gereken yılıznameye Medyum Harika hocamız sizler için en iyi şekilde bakmaktadır. Ebced hesabını bilmeyen kişilerin yıldızname nasıl bakılır konusunda başarılı olmaları mümkün olmayacaktır. Elbette ebced hesabını bilmek yetmemektedir bunun yanında ayrıca yıldızları, dizilişlerini, burçları bilmek gerekmektedir. Bütün bunların birbiri ile ilişkisini bilmeli ve kişinin doğum tarihi ile birlikte bunları özel bir şekilde hesaplanması gerekmektedir. Bu hesaplanmanın doğru şekilde yapılması için kişinin doğum tarihinin tam olarak bilinmesi gerekmektedir. Doğum tarihini bilmeyen kişilerin yıldıznamesine bakılması mümkün olmaz.

Hayatınızda ne şekilde bir ilerleme olacağı ve ne gibi olaylar yaşayacağı yıldızname nasıl bakılır konusuna uzman bir tarafından bakılacak yıldızname ile sizler için yorumlandığında ortaya çıkacaktır.  Bu şekilde de kişiler kendi gelecekleri hakkında bir fikir sahibi olmakta ve böylece de iş ve aşk hayatlarının ne yönde olacağını öğrenebilmektedirler. Özellikle gençler yıldızname baktırmayı tercih etmektedirler.  Gençler ve her yaştan insanlar için hizmet vermekte olan Medyum Harika hocamız yıldızname bakmanın yanında sizlerin sorunlarınıza çözüm olacak aşk büyüsü, geri getirme büyüsü gibi büyüler yapmaktadır. Büyü yaptırmak isteyen kişilerin bunun için her zaman yaptığı büyüler ile kendini kanıtlamış bir medyum hocadan yardım almaları gerekmektedir. Günümüzde bu konuda büyük tereddütler olmasının nedeni ise medyum olmayan ama medyum olduğunu iddia eden çok ayıda kişinin insanları kandırmaya çalışması olmaktadır. Hocamız bu konuda en iyi hizmeti almanız için hizmet vermektedir.

Yıdızname nasıl bakılır öğrenmek isteyen kişiler bunun için uzun bir çalışma yapmaları gerekmekte ve özellikle de içlerinde mutlaka psişik güçlün olması ve bu güçleri de geliştirmiş olmaları gerekmektedir. Medyum Harika hanım hocamız sizlere en doğru şekilde yıldızname bakabilmek için uzun yıllardır çalışmalarına devam etmekte ve bu hizmetinden uzakta olan kişilerinde yararlanabilmeleri için telefon ile hizmet vermenin yanında teknolojinin faydalarından da yararlanmakta ve internet sitesi ile de hizmet vermektedir. Ebced hesabı kullanarak baktığı yıldıznameler ile de sizlere yardımcı olmaktadır. Bunun yanında büyü yapma ve büyü bozma konusunda çok tecrübeli ve bilgili olan hocamız ak büyüler yapmakta asla yapmadığı kara büyülerinde bozulması için sizlerin yanınıza yer almaktadır. Papaz büyüsü yaptırmak isteyen kişiler için de hizmet veren hocamız yapılması zor ve detaylı bir çalışma isteyen büyüyü kusursuz bir şekilde yapmakta ve etkisinin çok kısa bir sürede ortaya çıkması ile de yaptıran kişilerin memnun olmasını sağlamaktadır.

BENZER KONULAR