Yıldızname Hesaplama

Geleceği öğrenmek insanlar için adeta bir tutkudur ve bu nedenle de her zaman için çeşitli yollar aramışlardır. Bu yıllardan birisi olarak da dinimizde yıldızname bulunmaktadır. Yıdızname hesaplama nasıl yapılır konusu ise oldukça geniş ve öğrenilmesi zor bir yöntem olmasının yanında çıkacak sonuçların yorumlanması da özel bir yetenek istemektedir.

17 Mart 2018 281 Defa Okundu! 0

Bu konuda sizlere en doğru hesaplamayı yapacak ve anlayabileceğiniz ve gelecekte yaşayacağınız şeyler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacak kişi de Medyum Harika hocamız olacaktır.  Ebced ile yıldızname hesaplama yapılmakta ve bunun yapılabilmesi için de kişinin doğum tarihinin kesin olarak bilinmesi gerekmektedir. Kişinin doğum tarihi ve anne adı birlikte kullanılarak yıldızname bakılmaktadır. Bu bakımda kişinin iş, aşk ve aile hayatı ile ilgili olaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burçlar, yıldızlar, yıldızların dizilişleri, doğum tarihiniz ve annenizin adı kullanılarak yıldızname hesaplama yapılır ve bu kesinlikle arapça harfler kullanılarak yapıldığı için kişinin Arapçayı da bilmesi gerekmektedir. Medyum Harika hocamız bu konuda engin bilgisi ile de sizlere yıldızname bakma konusunda tatmin edici bir hizmet vermektedir. Bu ilme vakıf olan hocamız ayrıca sizlerin ihtiyaç duymanız halinde aşk büyüsü gibi büyüler yapmakta ve sizlerin sevdikleriniz ile birlikte mutlu bir hayat yaşamanızı sağlamaktadır. Yıldızname hesaplanması kadar bunun yorumlanması da önemli bir şeydir ve bunun için sizlere engin tecrübesi ve özel güçleri ile hocamız hizmet vermektedir. Bunun çok detaylı bir çalışma gerektirdiği unutulmamalı ve her yıldızname bakıyorum diyen insana da inanılmamalıdır.

Medyum Hanım hoca doğuştan sahip olduğu özel güçlerini havas ilmi ile geliştirmiş ve sizlerin geleceğinizi öğrenmenize yardımcı olmak için yıldıznamenize mükemmel bir şekilde bakmanın yanında ayrıca vefk yapmakta ve dileklerinize kavuşmanızı sağlamaktadır. Büyü hizmeti almak istediğinizde de sizlere en iyi hizmeti yine hocamız verecek ve kuvvetli büyüler yaptırma ihtiyacınız olduğunda da papaz büyüsü gibi büyüleri de büyük bir ustalıkla yapmaktadır. Aşka, sevgiye büyük bir saygısı olan hocamız ayrıca yuvaların yıkılmaması için de kuvvetli bağlama büyüsü yapmaktadır. En iyi medyum olarak ün kazanmasını sağlayan şey ise onun her zaman en iyi olmayı başarması ve yaptığı büyülerin diğer medyumlar tarafından bozulamadığı gibi anlaşılamıyor olmasıdır.  Bütün hizmetlerinden uzakta olan kişilerinde yararlanabilmesi için hocamız internet sitesi ile de hizmet vermekte kendisinden yardım isteyen her inan ile de özel olarak ilgilenerek soru ve sorunlarına çözümler bulmaktadır. Büyü yapma konusunda aşk büyüsü gibi büyüler ile yardımcı olduğu gibi dileklerinizin kabul olması için de etkili duaları sizlere öğretmekte ya da sizler için etmektedir. Yıldızname baktırmak istediğiniz de bunun için sizlere en iyi hizmeti hocamız vermekte ve en doğru hesaplamayı yaparak geleceğiniz hakkında bir fikir sahibi olmanızı sağlamaktadır. Böylece sizler de kendinizi bu geleceğe hazırlayabilirsiniz.

BENZER KONULAR