Yıldız Düşüklüğü Nasıl Hesaplanır

Yeryüzünde milyarlarca insan yaşamakta ve bu insanların hiçbirinin hayatı aynı olmadığı gibi sahip oldukları yıldızların yüksekliği de aynı olmamaktadır. Kimi insanın yıldızı yüksek olduğu için bahtı açıktır ve bu sayede girdikleri her işi başarmanın yanında ayrıca aşk hayatları da mutlu bir şekilde devam etmektedir.

26 Mart 2018 1.751 Defa Okundu! 0

Kimi insanın ise yıldızı düşüktür ve bu insanlar ne kadar çabalarlarsa çabalasınlar diğer insanlar gibi başarılı ve mutlu olmaları mümkün olmamaktadır. Bu kişiler ise çözümler aramaktadırlar. Yapılacak ilk şey ise yıldız düşüklüğü nasıl anlaşılır diye hocamızdan yardım almak ve onun yapacağı özel hesaplamalar ile bunu öğrenmek olmalıdır. Medyum Harika hocamız bunu hesaplamak için sizlerin doğum tarihinizi bilmek isteyecek ve bu şekilde yıldıznamenize bakarak yıldızınızın durumunu öğrenecektir. Bu şekilde yıldız düşüklüğü nasıl hesaplanır sorusu cevaplanacağı gibi yıldızınızın da durumunu hocamız görecek ve buna göre de yıldızınızın yüklemesi için gerekli çalışmayı yapacaktır. Ebced hesabı kullanılarak yapılan yıldızname ile sizler geleceğiniz hakkında da bilgi sahibi olabileceksiniz.

Medyum Harika hocamız sizlere öncelikle bakım yapacak ve bu bakımda sizlerin yaşadığınız sorunları yılız düşüklüğünden kaynaklı olup olmadığını anlayacaktır. Daha sonra da yıldız düşüklüğü nasıl hesaplanır diyenler için özel ebced hesabı ile bu hesabı yapacak ve özel detaylı çalışması ile de yükseltecek yıldızınızın parlamasını sizin de her girdiğiniz işte başarılı olmanızı sağlayacaktır. Aşk hayatınızda sorunlar yaşıyor sevdiğinizin ilgisini çekmeyi başaramıyorsanız bunun için sizler yine hocamızdan aşk büyüsü yapmasını isteyebilir ve beklediğinizden çok daha büyük bir aşk ile sevilmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Bu büyüler ak büyüler arasında yer almakta ve yapılmasında ir sakınca olmadığı için sizlerin mutluluğunuz için tıpkı bağlama büyüsü gibi titiz bir şekilde yapılarak memnun olmanız sağlanmaktadır.

Günümüzde çok sayıda kişi medyum olduklarını söylemekte hiçbir özel güçleri olmamasına ve havas ilmine sahip olmamalarına rağmen insanları temiz duygularını kullanarak onları kandırmaktadır. Bu kişilere dikkat edilmelidir. Yıldız düşüklüğü nasıl hesaplanır diye araştıran kişiler toplumun güvenini kazanmamış ve kendini kanıtlamamış medyumlar ile çalışılmamalıdır. Medyum Harika hocamız ise sizlere özel yeteneği, yüksek havas ilmi ile hizmet veren az bulunan gerçek medyumlar arasındadır. Yıldızınız düşük değil ama siz yine de bir türlü iş ve aşk hayatında istediğiniz başarıyı yakalayamıyorsanız bunun nedeni kısmetinizin kapalı olması olabilir ve bunun içinde hocamız sizlere çözümler sunmaktadır. En kuvvetli büyüler arasında olan papaz büyüsü yaparak kısmetinizi açmaktadır. Hocamızın yaptığı papaz büyüsü ile kısmeti açılan ve mutlu yuva kuran kişiler her zaman dua ve teşekkür etmektedirler. Sadece fikir almak ya da ücretsiz bakım yaptırmak için de hocamızı istediğiniz zaman arayabilir ve onun şefkatli ve ulvi sesi ile kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Asla gereksiz büyü yapmayan hocamız sizlere yardımcı olmaktadır.

BENZER KONULAR