Vefk Tılsımı

Kelime anlamı uyum olan vefk tılsımı medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Vefk bir bilim olarak kabul edilmekte ve sadece bizim dinimizde değil diğer dinlere de bu yönde tılsımların yapıldığı bilinmektedir.

25 Mart 2018 197 Defa Okundu! 0

Yapılmasında bir sakınca yoktur ve etkisi ise kesinlikle tam olarak görülmektedir. Bir hedefe varmak ve belirli sorunlardan kurtulmak için vefk tılsımı kullanılmaktadır. Bu ilme sahip olmayan kişilerin yapacakları vefk etkisiz olacağı için bu tılsımdan yararlanmak isteyen kişilere yardımcı olmak için Medyum Harika hocamız hizmet vermektedir. Bir dikdörtgen içine bir birini kesen çizgiler çizilmekte ve oluşan boşluklara da toplamaları aşağıdan yukarı ve sağdan ola eşit olacak şekilde özel sayılar ve yazılar yazılmaktadır. Özel bir hesaplama yöntemi kullanılan vefk bir tılsım olarak çok ünlü padişahlar ve krallar tarafından da kullanılmıştır.

Özel bir hesaplama yöntemi kullanılarak hazırlanan vefk tılsımı için hangi bilgiler gerekli denildiğinde kişinin özel bilgilerine ihtiyaç duyulmasının yanında burçlar, gezegenler, bunların dizilişleri birbirlerine düşmanlıkları burçların olduğu gruplar da bilinmelidir. Bütün bu bilgiler bir arada kullanılarak hazırlanan vefk kişinin problemini çözecek ya da onun hedefine ulaşmasını sağlayacaktır. Her amaç için yapılabilen bir tılsımdır ve aşk büyüsü yaptırmak istemeyen ama sevdiğinin kendisine aşık olmasını isteyen kişiler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Medyum Harika Hanım tarafından titiz bir çalışma ile yapılan bu vefkler ile kişiler memnun olmaktadır. Vefk hazırlanırken ayetler, esmalar da kullanılmakta ve bu nedenle de yapılmasında hiçbir sakınca yoktur. Diyanet tarafından kabul edilmiş bir tılsım olarak günümüzde tekrar hak ettiği değeri görmeye başlamış ve çok sayıda kişi tarafından yaptırılmak istenmektedir. Yuvasına sorunlar olan ve eşinin bağlılığından şüphe eden kişiler hocamıza bu sorunlar ile geldiklerinde eşlerinin tekrar yuvasına ve kendilerine bağlı olmasını sağlayacak bağlama büyüsü yaparak yardımcı olmaktadır.

Vefk tılsımı yaptırmak isteyen kişiler gibi büyü yaptırmak ve bozmak isteyen kişiler de en iyi hizmeti hocamızdan almaktadırlar. Bu nedenle de Medyum Harika hocamız her zaman en tesirli ve kalıcı büyüler yapan medyum olarak bilinmekte ve tercih edilmektedir. Hocamız bu vefk tılsımlarını hazırlarken hadimlerden yardım almakta ve her yıldıza ulvi ve sufi olarak atanmaktadırlar. Evrende ki enerjinin döngüsünden yararlanılmakta ve bu atanmışlar sayesinde de vefk hiç etkisini kaybetmeden kişi yaşadığı sürece etkisini sürdürmektedir. Kişiye özel yapılan vefk başkasına bir fayda sağlamamaktadır. Vefk yaptırmanın yanında bazı kişiler kısmetlerinin açılması için de papaz büyüsü gibi büyüler yapmasını hocamızdan istemektedirler. Bu büyüler de kesin olarak utan büyüler olarak sizlerin sorunlarınıza çözümler sunmakta ve aynen vefk gibi kişiler yaşadığı sürece de etkisini göstermektedir. Farklı hizmetler almak ve sorularınıza cevap bulmak istediğiniz de tlefon etmeniz yeterli olacak ve istediğiniz yardımı alabileceksiniz.

BENZER KONULAR