Telepati Nasıl Yapılır

İnsan beyni sınırları bilinmeyen bir gizem olarak pek çok insan tarafından araştırılmaya devam edilmektedir. Düşüncelerimizin ve hareketlerimizin buradan yönlendirildiği bilinmekte ve insanlar beyinlerini düşünce gücü ile farklı şeyler yapmak içinde kullanmaktadırlar.

15 Mart 2018 148 Defa Okundu! 0

Telepati nasıl yapılır diye araştırma yapılmakta ve bunu başaran insanların olması ile de bu yöntemi daha çok insan kullanmak istemekte ve nasıl yapıldığını öğrenmek istemektedirler. Bu konuda sizler için araştırma yapan ve başarılı çalışmaları olan Medyum Harika Hanım hocamız da sizlere bu konuda faydalı bilgiler vermektedir. Telepati karşınızda ki insan ile konuşmadan iletişim kurmak anlamına gelmekte ve bunu yapmak için de yoğun çalışmalar gerekmektedir telepati nasıl yapılır diyen kişilerin öncelikle bir konuya bir noktaya konsantire olmayı başarabilmesi gerekmektedir. Bu şekilde düşünceyi karşısındakine aktarabilmekte ve konuşmadan iletişim kurabilmektedir. Bunu yapabilmek için iletişim kurmak istediğiniz kişilerin gözlerine değil iki kaşının ortasına bakarak düşüncelerinizi aktarmanız gerekmektedir.

Telepati nasıl yapılır konusunda kendisini geliştirmiş olan kişiler ayrıca karşılarında ki kişinin düşüncelerini de okuma olarak da adlandırılabilir ve aslında telepatik bağ kurulacağında iki kişinin bu amaç için bir araya gelmesi ve birlikte çalışma yapmaları gerekmektedir. Beyinde ki düşüncelerin tam olarak toplanması ve birlikte yapılacak uzun çalışma ile de telepatik bağ kurulmaya çalışılmalıdır. Bu uzun bir çalışma ile gerçekleştirilebilen bir şeydir. Medyum Harika hoca her zaman için havas ilmi ve özel güçleri ile yardımcı olmasının yanında ayrıca bilimsel çalışmaları da takip etmektedir. Büyü hizmeti almak isteyen kişiler için aşk büyüsü gibi kuvvetli büyüler yapmaktadır. Her zaman için ak büyüler yapmayı tercih etmekte olan hocamız yuvaların yıkılmaması için de bağlama büyüsü yaparak hizmet vermektedir.

Sizler Medyum Hanım hocamız ile iletişime geçtiğinizde büyü yapma, büyü bozma, bakım yaptırma gibi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bunların yanında telepati nasıl yapılır konusunda ayrıntılı bilgiler alabilmek için de hocamız ile iletişime geçebilir ve ondan ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. Hocamız aşk ve sevgi gibi güzel duygularınızın karşılık bulması için de aşk büyüsü yapmaktadır. Yapılan bu büyü ile birlikte kişiler her zaman için de aşklarının sürmesini sağlamaktadır. Ücretsiz bakım hizmeti vermekte olan hocamız bu şekilde sizlerin büyü etkisinde olup olmadığınızı anlamanızı sağlamaktadır. Papaz büyüsü gibi çok kuvvetli ve sizlerin psikolojinizi etkileyecek büyüler yapıldığında bunun etkisi kendiliğinden geçmeyecek ve bozulmadığı sürece de etkisi derinleşerek sürecek ve istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilecektir. Bunun olmaması için hocamız sizlere her zaman en etkili büyü bozma yöntemleri ile hizmet vermektedir. Büyü bir gerçekliktir ve dinimizde de büyünün gerçek olduğu ve yapılabildiği belirtilmektedir. Ak büyüler yapılmasında sakınca olmayan büyüler olarak insanların faydasına yapılmakta ise de kara büyüler kötülük için yapılır ve yapılmaları günah kabul edilmektedir.

BENZER KONULAR