Soğutma Duası

Bu dünyada her zaman mutluluk olmamakta bazen insanlar mutlu olmamakta ve istemedikleri bir birlikteliği zoraki olarak sürdürmek zorunda kalmaktadırlar. Ayrılmak istedikleri halde mecburen süren bu birlikteliğin bitmesi için de sürekli olarak dua etmektedirler.

15 Mart 2018 117 Defa Okundu! 0

Bu duanın kabul olması için soğutma duası olarak yapılması gerekmekte ve belli ritüeller eşiğinde edilmesi gerekmektedir. Doğru bir şekilde edildiğinde soğutma duası kabul olacak ve böylece de istenen sorunsuz ayrılık gerçekleşecektir. İnternette bunun için çeşitli dualar bulunmakta ama en etkili duayı sizlere Medyum Harika Hanım bire bir yapacağınız görüşmeler sırasında aktarmaktadır. Bu dua mutluluğu kıskanılan ya da ayrılmaları istenen çiftler için de yapılabilmekte ve gerçek dua edildiğinde de çiftler birbirinden soğuyarak artık bir arada olmaya katlanamamakta ve ayrılmaktadırlar. Çok etkili bir dua olan soğutma duası edilmeden önce çok dikkat edilmeli ve sonuçları ortaya çıkınca pişman olunmamalıdır.

Medyum Hanım hocamız bu dua hakkında bilgi vermeden önce kişinin bu ayrılma isteğinden emin olması gerektiğini belirterek sadece bu konuda emin olan kişilere yardımcı olmaktadır. Hocamız bunun yanın da sizlerin tam bir medyumluk hizmeti alabilmeniz için internet sitesi ile de hizmet vermekte buradan sizlere aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve papaz büyüsü ile ilgili bilgiler vermekte ve isteyen kişiler için de bu büyüleri çok kuvvetli bir şekilde yaparak sorunlarından kurtulmalarına yardımcı olmaktadır. Bu büyüleri her zaman iyilik için yapan hocamız böylece insanların mutlu ve memnun olmalarını sağlamaktadır. Soğutma duası öğrenmek isteyen kişilere bunu öğretmenin yanında kendi kuvvetli nefesi ile bu duayı doğru zamanda ve doğru miktarda okuyarak onların istemedikleri bir birlikteliği sürdürmek zorunda kalmamalarını sağlamaktadır.

Büyü yaptırmak isteyen kişiler bunun günah olduğu konusunda yanlış bir inanış olması ile çekinmekte olsalar da Medyum Harika hocamız ak büyüleri yapmanın ve yaptırmanın günah olmadığın belirtmektedir. Yuvaları kurtarmak için dualar eşliğinde yapılacak bağlama büyüsü günah olmadığı gibi sevmediği bir insan ile yaşamak zorunda kalan kişilerinde kurtulmasını sağlayacak olan duanın günah olmayacağı açıktır. Bunun yanında günah olan büyüler ise kötülük için yapılan kara büyülerdir. Hocamız ise bu kara büyüleri asla yapmayan ve sizlerin sevdiklerinizden ayrılmanızı istemeyen, iş, aile ve özel hayatınızın da mutlu ve başarılı bir şekilde sürmesini isteyen hocamız asla kara büyüleri yapmamanın yanında ayrıca bu büyülerin nasıl bozulacağı konusunda çok tecrübeli ve uzman bir medyum olarak da sizlere hizmet vermektedir. Sizlerin içinizin rahat etmesi için de ücretsiz olarak bakımlarınızı da yapmakta olan hocamız sadece fikir almak isteyen kişiler ile de telefonda görüşmekte ve onların sorunlarını dinleyerek rahat hissetmelerini de sağlamaktadır. Bunun yanında gereksiz büyü yapmayarak sizlerin paranızın ve zamanınızın da boşa gitmesini önlemekte böylece de sizlerin yanınızda yer almaktadır.

BENZER KONULAR