Şirinlik muskası

Adından da anlaşılacağı üzere şirinlik muskası kişinin etrafına şirin ve çekici gelmesi için yapılan bir muskadır. Bu muska daha önce yapılmış ve etkisi kesin olarak görüldüğü için de günümüzde çok sayıda kişi tarafından yaptırılmak istenen bir muskadır.

13 Mart 2018 157 Defa Okundu! 0

Elbette bu şirinlik muskası yapıldığında etkili olması için mutlaka gerçekten doğuştan gelen özel yetenekleri olan ve kendini de havas ilmi ile geliştirmiş bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Medyum Harika Hanım hocamız kuvvetli nefesi ve duaların şifresini bilen bir insan olması ile de bu muskayı çok etkili bir şekilde yapmaktadır. Hocamız sizler için bir muska yaptığında bu muska kesin olarak etkili olacak ve üzerinizde taşıdığınız sürece de etkisi devam edecektir. Bu muskaların yanında ihtiyacı olan kişiler için aşk büyüsü gibi büyüler yaparak aşk ve sevgi dolu bir hayatları olmasını sağlamaktadır. Hocamız sizlerin yalnız ve çaresiz olmadığınızı bilmenizi istemekte ve maddi sorunlar kadar manevi sorunlar içinde çözümler sunan büyüler yapmaktadır.

Medyum Harika hocamız bir kez bağlama büyüsü yaptığında bu büyü ile ayrılma aşamasına gelen çiftler tekrar çok mutlu ve bir birlerine bağlı bir hayat yaşamaktadırlar. Büyü yaptırmak istemeyen ama etrafından çok daha fazla ilgi görmek isteyen kişiler tarafından da şirinlik muskası yaptırılmak istenmekte ve hocamızda bu muskayı yapmaktadır. Özel esmaları ve duaları olan bu muskanın hazırlanması için hocamız sizlere detaylı ve uzun bir çalışma yapmakta özel saatlerde ve günlerde duaları okuduktan sonra sizler için şirinlik muskası hazırlamaktadır. Bu muska ilk takıldığı andan itibaren etkisini göstermeye başlamakta ama her insanın etki altına girmesi ya da psikolojisi farklı olduğu için de etki göstermesi biraz zaman alabilmektedir. Bu muska etkisini gösterdiğinde kişi aşık olduğu kişiye de etkileyecek ve onun ilgi alanı içine girecek böylece de ayrıca aşk büyüsü yaptırmasına gerek kalmayacaktır.

Şirinlik muskası bir kağıda hazırlandıktan sonra temiz bir muşambaya sarılıp bir bezin içine dikilir ve bir ip yardımı ile boyunda taşınır. Muska ile banyoya girilmemeli bu sırada çıkartılmalı ve mutlaka yüksek bir yere koyulmalıdır. Asla belden aşağıda taşınmamalı ve su ile temas etmesi de engellenmelidir. Çünkü içine su girdiğinde yazılar silinecek ve muska etkisini kaybedecektir. Etkisini kaybetmeyen şey ise hocamızın yapacağı papaz büyüsü gibi kuvvetli büyüler olacaktır. Medyum Hanım hocamız her zaman için sizlerin faydanıza olacak ve kesin tutacak büyüler yapmaktadır. Bunun yanında ücretsiz bakım yapmakta ve sizlere yapılmış bir büyü olup olmadığını da anlamanızı sağlamaktadır. Büyü etkisinden kurtulmanız içinde çok etkili büyü bozma yöntemleri ile hizmet vermekte ve sahip olduğu havas ilmi ile de bütün büyülerin nasıl bozulacağını bilen bir kişi olarak sizlere hizmet vermektedir.

BENZER KONULAR