Sabun büyüsü

Hastalık büyüsü sabun büyüsü olarak ta geçer. Bu büyü kara büyüler arasında yer alır. Sabun büyüsü çok etkili olup kişinin ölümü ile bile sonlanabilir. Büyüye maruz kalan kişi büyü yapılan sabun eridikçe kişide zamanla hastalanır ve erir. Büyünün bozulması için mutlaka büyü yapılan malzemeler bulunmalıdır. Eğer malzeme bulunamaz ise işiniz çok zorlaşır.

04 Şubat 2018 315 Defa Okundu! 0

Büyü yapma ilmi Sadece havas ilmi ile eğitim almış kişilere mahsustur. Herkes te olan bir beceri değildir. Bu büyüleri iyi niyetle yapmayanları da belirtmek gerekir. Büyülerin iyi amaçlı olmaları dışında kötü sonuç için yapılanları da bulunmaktadır. Bunlardan biride hastalık yapan büyülerdir.

Büyülerin amaçları genel olarak iyidir. Mutluluk için aşk için bozulan yuvaları birleştirmek için falan filan ama bunu farklı düşünceler besleyerek kötü niyete çevirip büyü yaptıranlarda bulunuyor. Kimileri bu büyüleri kişiye zarar vermek amaçlı hatta ölüme kadar bile götürebilecek sonuçlar için yaptıranlar da bulunmaktadır.

Bu büyüyü yaptırmak için kullanılacak olan malzemeyi herkes temin edebilir. Sizin herhangi bir fotoğrafınız, saç teliniz veya herhangi bir eşyanız aracılığı ile size çok tehlikeli büyüler yapılabilir. Bu yöntemle size her türlü büyü yapılabilir. Hepimiz herhangi bir rahatsızlığımızda hemen doktora koşarız ama bazen o bile bize çare olamaz. Buda Size Kötü Büyü Yapıldığını Ortaya Çıkartabilir.  Bunun için medyum hanım Hoca sizlere böyle bir durumla karşı karşıya iseniz buna en kısa zamanda çözüm aramalısınız gerektiğini belirtiyor. Bu büyü hakkında medyum hanım hocayı takip ederek bundan nasıl kurtulabilirsiniz diye bilgi edinebilirsiniz.

Sabun Büyü Bozma Nasıl Yapılır

Bu konuda ilk yapılması gereken şey medyum seçimidir. Bu bir kara büyü olduğu için her medyumun enerjisi bunu def etmeye yetmeyebilir. O yüzden başvuracağınız insanın bu konuda uzman olduğu iyece araştırmalısınız.  Yanlış yapılan her yöntem kötü sonuçlar doğru. Büyüyü bozmak için birçok dualar ve ritüeller vardır. Büyü bozmak için büyüde kullanılan sabunu bulmak büyüyü bozma yöntemini kolaylaştıracaktır. Bunun için n iyi ve kesin sonuç sabun büyüsü yapılan sabunu bulmak. Eğer bulunamıyorsa o zaman farklı ritüeller ile sağlanabilir. Büyü çoğunlukla doğaüstü varlıklar aracılığı ile yapıldığından bozmak çok kolay değildir. İşini iyi bilen medyumları veya hocaları tercih etmenizde fayda vardır.

BENZER KONULAR