Sabun Büyüleri

Büyü yaptırmak isteyen kişiler bunu her zaman iyilik için istememekte bunun yanında bazen de düşmanlık hissettikleri ve zarar görmeleri için de büyü yaptırmak istemektedirler. Bu büyüler kara büyüler olarak adlandırılmaktadır.

21 Mart 2018 991 Defa Okundu! 0

Bunların kimisi kişilerin psikolojisini bozmakta ama bazıları ise yapıldıkları kişinin sağlığını da etkilemekte ve onların kötü sonla karşılaşmalarına neden olmaktadır. Sabun büyüsü bu sonu getiren bir büyü olduğu için de yapılırken çok dikkat edilmesi gereken bir büyüdür. Sonucu kesin olan bir büyü olduğu için sonradan pişman olacak kişilerin bu büyüyü yaptırmaması gerekmektedir. Birkaç farklı şekilde yapılan sabun büyüsü amacı olarak sabun eridikçe kişinin de erimesi e en sonunda da hayatını kaybetmesidir. Bu çok etkili büyü önceleri saraylarda yapılan entrikalar için kullanılmaktaydı. Bu büyünün tercih edilmesinin nedeni ise kolayca anlaşılmayan ve etkisini yavaş yavaş gösteren bir büyü olmasıdır. Medyum Harika Hoca bu büyünün etkisine giren kişileri kötü sondan kurtarmak için bozmaktadır.

Sabun büyüsü yapmak için gerekli olan şey bir kalıp sabundur bu sabun bazen ölü yıkanan sabunlar arasından alınmaktadır. Çoğu zaman özel dualar ve tılsımlar ile hazırlanan sabun bir mezarın yanına gömülmektedir.  Bu sabunun bulunması mümkün olmadığı için de bozulması oldukça zor bir büyüdür. Sabun büyüsü kara büyüler arasında yer aldığı için yapılması tehlikeli bir büyüdür ve kesinlikle evde kendinizin yapmaya kalkmamanız gerekmektedir. Medyum Harika hocamız bu konuda kesin bir şekilde uyarmaktadır. Yapılması sırasında yapılacak en ufak bir hata kişinin kendisinin de kötü bir şekilde etkilenmesine neden olmaktadır. Hocamız bu kara büyüleri asla yapmamakta bunun yerine insanların iyiliği için olan ak büyüler yani aşk büyüsü gibi büyüler yapmaktadır.

Yapıldığı nasıl anlaşılır diye sorulduğunda sabun büyüsü en zor anlaşılan büyüler arasında görülmektedir. Çünkü etkisi yavaş yavaş ortaya çıkmakta ve kişi sağlığını kaybetmektedir. Bu büyünün etkisinde olan kişilerin sorunlarını doktorlar tespit edememekte ve hastalıklarına çare bulamamaktadırlar. Bu durumda olan kişilerin yapmaları gereken şey ise Medyum Harika hocamız ile görüşerek bakım yaptırmaları gerekmektedir. Hocamız yapacağı bakımda eğer bu büyünün yapıldığını tespit ederse bunu bozmak için çok detaylı bir çalışma yapmakta ve kişinin ölüm döşeğinden kalkmasını sağlamaktadır. Hocamız hiçbir kara büyüyü yapmadığı gibi kimi zaman kötü niyetler ile yapılan papaz büyüsü yapması isteği ile gelen kişilerin amaçlarını öğrenmek istemekte ve bu amaç iyi yönde olduğu takdirde istekleri kabul etmektedir. Sizlerin her türlü sorularına cevap verebilmek ve sorunlarınızı dinleyerek çözümler sunmak için hocamız sizlere telefon ile olduğu kadar internet sitesi ile de hizmet vermektedir. Hocamızın yüksek maneviyatını daha yapacağınız ilk görüşmede hissedecek ve onunla konuşmanızdan sonra rahatlayacak ve yapacağı büyüler ile de sorunlarınızdan kurtulacaksınız.

BENZER KONULAR