Rüyada Balık Görmek

Bir kişi rüyasında balık gördüğünde bu gelecek kısmetlere, mal ve mülke yorulur.

22 Mart 2018 169 Defa Okundu! 0

Rüyada balık görmek her zaman hayra yorulan rüyalar arasında yer almaktadır. Caferi Sadık’a göre bu balığın anlamı ya güzel ve genç bir kız ya mevki sahibi birini ya da gelecek ganimeti simgelemektedir.

Rüyanızda balık gördüyseniz bir yerden kısmet gelecektir yani ya bi yerden işi ya parayı ya da hayırlı bir gönül ilişkisini simgeler rüyada balık.

Denizden Balık Çıkarmak

Bu rüyayı gören kişiye yüklü bir para ya da değerli bir eşya gelebileceğini işaret eder.

Rüyada Balık Sürüsü Görmek

Bir şirkette çalışan biriyseniz işinizde terfi alacak ve yükseleceksiniz. Kendi işinizi yapıyorsanız da bu işinizi büyütecek ve kazancınızı arttıracaksınız anlamına gelir bu rüyayı görmek.

Rüyada Balık Avlamak

Sizin için hayırlı bir işle karşılaşacaksınız. Size çok büyük bir kazanç elde edeceğiniz bir olay yaşayacaksınız. Tuttuğunuz balıklar küçük ise bu elde edeceğiniz kazançların küçük olacağı anlamına gelmektedir.

İyi şansın habercisi olarak düşünülmektedir rüyada balık avlamak ayrıca bu rüyayı gören kişinin evleneceği kişinin zengin ve geniş olacağı anlamına gelmektedir.

Avlanan balıklar küçük ise bu küçük sıkıntılar yaşayacağınız anlamı da taşımaktadır.

Denizde Size Doğru Yüzen Balık

Denizde size doğru yüzen balık gördüğünüz de bu yaklaşan kısmetler anlamına gelmektedir. Balıkların yüzeye yakın olması gerçek olması zor olan arzularını gerçek olacağı ve bunun sizin hiç beklemediğiniz anda gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Balıkların su yüzüne çıkmaları gelecek bir mirasa ya da ortaya çıkacak olan bir sırra işaret etmektedir.

Bu balıklar duru bir suda yüzüyorsa zengin olacak ve maddi olarak rahata ulaşacaksınız demektir. Mutlu günler ve gelecek kısmetler kapıdadır.

Balıklar çeşitli büyüklükte ve farklı cinslerden ise u sizin hem mutluluğun hem de üzüntü yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Balık Tutmak

Kişi için bu rüya bir arayış ve iş üstünde olduğunuz yönünde yorumlanır. Kazanç elde edeceksiniz

Rüyada Balık Yemek

Bu görülen rüya hamile bir kadın için doğumunun kolay olacağını işaret eder. Bir erkek için ise bu rüya kısmeti ve şansı delalet eder.

Rüyada Büyük Balık Görmek

Bu gelecek büyük kısmetlerin müjdesi olan bir rüyadır. Emeklerinizin karşılığını alacak ve maddi olarak rahatlayacaksınız.

Rüyada Yunus Balığı Görmek

Çok güzel bir rüyadır rüyasında yunus balığı gören kişinin korkularının boş olduğu düşünülmelidir. Bu rüyayı gören kişi maddi olarak sıkıntılı bir dönem yaşıyorsa bu geçecek ve maddi rahatlığa ulaşacaktır.

Rüyada Ölü Balık Görmek

Bu rüya kişilerin arzu ve isteklerinin gerçekleşmesi için biraz beklemesi gerektiğini işaret etmektedir. Hayal kırıklığı yaşayabilir ve üzülebilirsiniz.

Rüyada Balık Yemek

Rüyada balık yemek kişinin şanslı, maneviyatı yüksek bir dönem yaşayacakları anlamına gelmektedir. Yeni işlere başlamak için doğru zamandasınız demektir.

Rüyada Mühürlü Balık Görmek

Rüyanızda balık gördünüz ve bu balıkların üzerinde mühürler varsa bu sizin devlet kapısında bir işiniz olduğunu ve bunun a hayırlı bir şekilde sonuçlanacağını göstermektedir.

Rüyada Balık Olmak

Bu sizin artık biraz kendinize zaman ayırmanız gerektiğini ve bastırılmış duygularınız olduğunu göstermektedir.

Rüyada Uçan Balık Görmek

Rüyada uçan balık görmek kendinizi özgür ve mutlu hissettiğiniz bir dönem yaşadığınız anlamına gelmektedir

Rüyada Taze Balık Görmek

Bir kişi için rüyada balık görmek ve özellikle de büyük taze balık görmek olukça güzeldir. Kişinin kısmetinin açık olacağı ve mutlu bir dönem yaşayacağı anlamına gelmektedir.

BENZER KONULAR