Rüyada Ağlamak Yorumu

Bir kişi rüyada ağlamak ile ilgili bir rüya gördüğünde bu değişik şekillerde yorumlanmaktadır.

21 Mart 2018 122 Defa Okundu! 0

Genellikle de tek başına değil de nasıl ağlandığına ve birlikte görüldüğü şeylere göre yorumlanması gerekmektedir.

Rüyada Bağırarak Ağlamak

Bir kişi rüyasında avaz avaz bağırarak, hıçkırıklar ile ağladığını gördüğünde u o kişinin gerçek hayatta da yakın bir zamanda bu şekilde ağlayacağı bir üzüntü yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Gözden Yaş Gelmesi

Rüyanızda ağlamıyorsanız ama gözlerinizden yaşlar akıyorsa bu güzel bir rüyadır ve sizin sıkıntılarınızdan kurtulacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Gözde Yaş Birikmesi

Bütün sıkıntılarınızdan kurtulacak hayatınızdaki üzüntüler bitecek anlamına gelen bir rüyadır bu.

Rüyada Sessiz Sessiz Ağlamak

Hiç ses çıkarmadan ağlayan kişiler için bu iyi haberdir çünkü gördükleri rüya maddi ve manevi olarak bereketli günler yaşayacak ve mertebeleri yükselecektir. Kişinin içinde Allah sevgisi ve korkusu yerleşerek kişi günahlardan uzak bir hayat yaşar. Fakir ir kişi bu rüyayı gördüğünde mutlu olmalıdır çünkü artık maddi zorluklar bitecek ve kişi zengin olacaktır.

Rüyanızda Ağzınızı Kapatarak Ağladığınızı Görmek

Bu şekilde rüyasında ağladığını gören kişi için sıkıntıların ve üzüntülerin yaklaştığı anlaşılmaktadır. Sessiz şekilde ağzını kapatarak ağlayan kişi bunu yakınlarından saklayacak anlamına gelir.

Rüyasında Ağlayan Bir Çocuk Görmek

Ağlayan bir çocuğu rüyasında gören kişinin ufak üzüntüler yaşayacağı günlerin yakın olduğunu anlamalıdır. Kişi bu ufak üzüntüleri kendisi büyütecek ve boş yere üzülecektir. Üzüntülü dönem kısa zamanda sona erecektir.

Rüyada Ağlamak ve Rahatlamak

Rüyasında ağladığını ve rahatladığını gören kişiler için gerçek hayatta da dertlerinden ve sıkıntılarından kurtularak mutlu günlerin yaşanacağı haber verildiği düşünülmelidir.

Rüyada Kan Ağlamak

Bu rüya sizin değil bir yakınınızın dertleri olacağını ve sizin de buna üzüleceğinizi göstermektedir.

Rüyada Sesli Sesli Ağlamak

Rüyada sesli olarak ağlamak kişi için iyi olarak yorumlanmaz bu rüya ile kişiyi üzüntülü günlerin beklediği düşünülür. Bu kişinin yanlış kararlar alacağı ve bundan dolayı zorluklar yaşayacağı anlamına gelir. Sevdiği insan ile arasında kıskançlık ile ilgili sorunlar yaşanacaktır. Bu rüya anne ve baba ile ilgili üzüntüler olacağını ve onların yaşayacakları bir sağlık sorununun işaret edebilmektedir.

Rüyada Sevinçten Ağlamak

Bu rüyayı gören kişi aynı şekilde gerçek hayatında da sevinçten ağlayacağı mutlu ve sevinçli olaylar yaşayacaklardır. Etrafı tarafından sevilecek bir kişi olacak ve mutlu bir hayat yaşayacaktır.

Rüyada Biri İçin Ağlamak

Güzel bir rüyadır rüyada biri için ağlamak siz işte yapacağınız çalışmaların sonucunu alacak borçları ödeyecek ve zengin olacaksınız diye yorumlanmaktadır. Elde edilecek kazancın inanların faydası için hayır işlerinde kullanılacağına delalet eder. Çoktandır beklenen bir haber bu rüya sonrasına alınacaktır.

Rüyada Gelinlik Giyerek Ağlamak

Zor duruma olan bir arkadaşınıza yardım edecek, gayrimenkulleriniz ile ilgili sorunları aşacağınıza delalet etmektedir. Bu rüyayı gören kişi iyi bir insan ile tanışarak mutlu ve huzurlu bir evlilik yapacaktır.

Rüyada Ölmüş Anneye Ağlamak

Bu rüyayı gören kişinin kendisini yanlış yola sevk edecek bir arkadaşı nedeniyle düştüğü durumdan kurtulacağını göstermektedir.

Rüyada Ölen Babasına Ağlamak

Bir kişi ölen babası için rüyasında ağladığında kendisine her zaman destek olan bir kişinin düştüğü zor duruma üzülecek ve onun yardımına koşacaksınız demektir. Akrabalık bağı güçlenecek ve ilişkiler iyi yolda ilerleyecektir.

Rüyada ağlamak kişilerin kimi zaman mutlu olacağı kimi zamanda kötü durumlara düşeceği anlamına gelmektedir. Bu nedenle rüyayı gören kişiler ir bütün olarak yorumlanmasına dikkat etmelidirler.

BENZER KONULAR