Rüya Tabirleri Nasıl Yapılır

İnsanların en çok merak ettikleri şeyler arasında gördükleri rüyaların anlamlarının ne olduğu gelmektedir. Her kültürde rüya tabiri yapılmaktadır.

20 Mart 2018 142 Defa Okundu! 0

İslam dininde de rüya tabileri yapılmaktadır bu tabirleri islam alimleri yaptığı için de kişilere rüyaları hakkında en doğru bilgiler verilmektedir. Sizler de sitemizden rüyalarınızın yorumlarını öğrenerek en doğru şekilde hayatınıza yön verebilirsiniz çünkü genelde rüyalar insanlara gelecekleri hakkında çeşitli ipuçları vermektedir.

Rüya Çeşitleri Nelerdir?

Rüyalar kendi içlerinde altıya ayrılmakta görüldükleri saatlere ya da duruma göre de adlandırılmaktadırlar bunlar

Basit Rüyalar

Bunlar insanların gün içinde onları etkileyen olaylar hakkında gördükleri rüyalar olarak bilinirler ve bu rüyalar yorumlanmalarına gerek olmayan rüyalardır.

Gerçek Rüyalar

Bunlar görüldüğünde kesinlikle çıkan rüyalardır ve mutlaka yorumlanmaları gerekmektedir. Bu rüyaları her insanın görmesi mümkün değildir genellikle ermişler ve medyumlar bu rüyaları görürler.

Güzel Rüyalar

Görüldüğünde insanları mutlu eden rüyalardır. Genellikle sabah saatlerinde vücut dinlendikten sonra görülürler.

Tekrarlayan Rüyalar

Bazı rüyalar gören kişi tarafından sık sık görülürler ve tekrarlanmaları ile insanların dikkatini çekmektedirler. Bu rüya da görülen kişiler ya da yerler aslında tamamen yabancıdır. Kişi burada kendini yabancı hissetmez ve mutlu olduklarını hissederler.

Rüya İçinde Rüya Görülmesi

Bazı insanlar rüya görürlerken bunun içinde de rüya görür ve bu rüyayı yorumlarken dikkatli olmak gerekmektedir. Çünkü bu yorumlar gerçekleşebilir.

Kabuslar

Bazı rüyalar ise insanları korkutur zaman zaman görüldüğünde sorun olmamaktadır. Bunun yanında görülme sıklığı arttığında profesyonel yardım alınması gerekmektedir.

Rüya Tabiri Yapılmalı mı?

Her insan rüya görür ama bir kısmı hatırlar bir kısmı hatırlamaz bir insan rüya gördüğünde mutlaka tabirinin yapılması gerekmektedir. Rüya tabirleri her zaman için önemli olmuş özellikle medyumların ve din alimlerinin gördükleri rüyaların her zaman yorumlanması gerektiği düşünülse de her insanın gördüğü rüya önemlidir ve bunların da yorumlanması gerekmektedir. Bu rüya tabirleri yapılırken kişileri endişeye kapılmaması gerekmektedir. Çünkü rüyada görülen her olay kişilerin başına gelecek değildir. Bazen tanıdığınız ya da tanımadığınız kişilerin de başlarına gelecek olayları haber vermektedir. Rüya tabiri önemli bir şeydir ama tüm hayatınızın gördüğünüz bu rüyalar tarafından yönlendirilmesine izin vermemelisiniz. Yapmanız gereken şey rüyanızın doğru bir şekilde yorumlanması ve sizlerin de buna göre önlemler almanız ya da dikkatli olmanızdır.

Rüya Tabirleri bir bütün olarak yapılmalıdır. Rüya içinde olan simgeler ya da olaylar tek tek değil hepsi birlikte anlam kazanmaktadır. Örneğin rüyada deniz görmek ayrı bir anlam taşımakta yine rüya da denize girdiğini görmek ise başka bir anlam taşımaktadır. Bu nedenle rüyanızın yorumlanmasını istediğinizde buna çok dikkat etmelisiniz.

Hangi Rüyaların Tabirleri Yapılır

Bilindiği üzere her rüyanın tabiri olmaz mutlaka tabirinin yapılması gereken rüyalar kişileri etkileyen ve gün içinde akıllarından çıkmayan rüyaların tabirinin yapılması gerekmektedir. Kişiyi ürküten rüyaların ise anlatılmaması gerekmektedir. Bunlar unutulmaya çalışılmalıdır. Rüya tabirlerini kimler yapmalı diye bakıldığında da bunu her zaman iyi niyetli kişilerin ve altıncı hissi kuvvetli medyumların ya da din alimlerinin yorumlaması daha iyi olacaktır. Günümüzde internetten her ilgiye ulaşmak mümkündür ve pek çok kişi de rüya tabirleri için bunu kullanmaktadırlar. Bunun için de sizlere bu sitede hizmet veriyor ve rüyalarınızın en doğru şekilde tabirlerini öğrenmenizi sağlıyoruz. Rüyanızın tabiri için İslami yorumları burada bulabilir ve dinimize uygun şekilde yapılmış yorumlar ile de sizler istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Rüyalarınızı asla kötü niyetli kişilere yorumlatmamalısınız.

BENZER KONULAR