Pyrokinezi

Ateşi kontrol etmek anlamına gelen pyrokinezi her insanda olmayan özel bir yetenektir. Bu yeteneğe sahip kişiler ateşi arttırabilir, azaltabilir, söndürebilir ve hatta sönmüş ateşin tekrar yanmasını sağlayabilir.

20 Mart 2018 112 Defa Okundu! 0

Ateşi kontrol etmek insanlara oldukça ilgi çekici gelmekte ve kendinde psişik güçler olduğuna inan kişiler bunu başarmak pyrokinezi yapmak için de çalışmaktadırlar. Günümüzde bunu başaran insanların varlığı bilinmekte olması ile de yeterli çalışmayı ve sabrı gösteren kişilerin de bunu başarabileceği görünmektedir. Medyum Harika hocamız bu konuda kendini geliştirmek isteyen kişileri teşvik etmekte ve onlara çalışmaları konusunda yardımcı olmaktadır.  Bu uzun bir süre ve sabır gerektiren çalışma için en önemli şey odaklanmayı bilmek olacaktır. Zihninizde olan bütün düşüncelerden arınmalı ve aklınızda sadece ateşi kontrol etmeyi bulundurmalısınız. Bu çalışmalarınızı bir mum ile yapmanız sizler için çok daha kolay olacak ve kontrol kaybetmeniz hainde ateşin etrafa zarar vermesi de mümkün olmayacaktır.

Pyrokinezi çalışması yaparken bunu sakin ve sizlerin rahatça odaklanabileceğiniz bir odada yapmaya dikkat etmelisiniz. Ayrıca yanınızda bir kamera olması da gerekmektedir. Çünkü bu çalışma gözler kapalı bir şekilde yapılmakta olduğu için ateşi ne kadar büyütebildiğinizi görmeniz mümkün olmayacaktır. Yapacağınız bu çalışma ile ateşi kontrol etmeyi başarmanız mümkün olabilecektir. Medyum Hanım hocamız insanların içlerinde özel güçler olduğuna inanmakta ve bu güçleri ortaya çıkartmak isteyen kişilere de elinden geldiğince yardımcı olmaktadır. Hocamızda psişik güçleri olan bir kişi olarak sizler için kuvvetli aşk büyüsü gibi büyüler yapmaktadır. Bu büyüler hocamızın gücü ve detaylı çalışması ile kesin bir şekilde tutmakta ve aşk acısı çeken kişiler artık mutlu bir hayat yaşamaktadırlar. Hocamızın yaptığı etkili büyüler elbette çok fazladır ki bunların arasında en çok istenen büyü ise bağlama büyüsü olarak görülmektedir. Bu büyü ile eşlerinin yuvalarına ve kendilerine bağlı olması ile de yaptıran kişiler memnun olmaktadırlar.

Ateşi kontrol etmek için yapılan pyrokinezi çalışmasında en zor başarılan şey ateşi söndürmek ve sönmüş olan ateşin tekrar yanmasını sağlamaktır. Bunu başaran kişiler amaçlarına ulaşmış ve artık bu konuda uzmanlaşmış olacaklardır. Medyum hocamız bu gibi kişiler ile yaptığı görüşmelerde onların çalışmalarına hiç ara vermediklerini kendilerini geliştirmek için hiç durmadan çalıştıklarını görmekte ve sizlere de aynısını tavsiye etmektedir. Büyü yapmak da pek çok insanın başarabileceği bir şey değildir ve bunun içinde özel güçlere ve yüksek bir havas ilmine sahip olmak gerekmektedir. Hocamızda özel güçlere sahip olmasının yanında sizlere daha etkili büyüler yapabilmek için ilini ilerletmekte ve papaz büyüsü gibi en zor ve detaylı çalışma gerektiren büyüleri de büyük bir başarı ile yapmaktadır. Büyü bozma konusunda da hocamız çok başarılıdır ve sizlere medyum olarak en iyi hizmetleri vermektedir.

BENZER KONULAR