Psişik Güçler

Metafizik alanına ait bir tanım olan psişik güçler insanların sahip olduğu özel güçler olarak algılanabilir. Sezgisel güçler olarak da adlandırılabilecek olan bu güçler doğuştan bazı insanların sahip olduğu özel güçlerdir.

20 Mart 2018 125 Defa Okundu! 0

Aslında çoğu insan psişik güçler ile doğar ama bu kimi insanda biraz daha fazla kiminde daha az olarak bulunmakla birlikte buna sahip olduğunun farkına varılması mümkün olmayabilmektedir. Toplum içinde sıradan bir hayat yaşamak ve insanların çeşitli soruları ile karşılaşmak istemeyen kişiler bu güçlerinin farkında olsalar da bunu gizlemeyi tercih ederler. Medyum Harika hocamız gibi medyumlar ise bu güçlerinin farkında olan ve bunları doğru yönde kanalize etmeyi başarmış ve insanların faydası için kullanan kişilerdir. Hocamız bu güçlerini havas ilmi ile güçlendirmiş ve aşk büyüsü gibi büyüler yaparak insanların mutlu olmasını sağlamaktadır.

Sizde psişik güçler var mı bu sorunun cevabı için hayatınızı ve yaşadığınız olayları biraz düşünmeniz gerekmektedir. Yani kimi zaman aklınızdan geçirdiğiniz kişi sizi o an arıyorsa, içinize bir sıkıntı girdiğinde ve ailenizi aradığınızda onlarla ilgili bir sorun olduğunu duyuyorsanız. Mutlaka yapmanız gereken bir şeyi içinizden bir ses yapmamanızı söylüyor ve aslında bu işi yapmamak ile kendinizin ya da sevdiklerinizin hayatını kurtardığınız zamanlar oluyorsa, rüyalarınız çıkıyorsa bu psişik güçlere sahip olan insanlar arasındasınız. Bu durumda yapmanız gereken şey bunları geliştirmek için çeşitli teknikler kullanmak olacaktır. Bu güçler insanlarda görme yolu ile olabileceği gibi sezgisel olarak da var olabilir. Hangi yönde güçleriniz olduğunu dikkatli bir gözlem ile anlayabilir ve daha sonra bunu geliştirme yönünde çalışmalar yapabilirsiniz. Medyum Harika hocamız ile yapacağınız görüşmeler ile kendinizi geliştirme yönünde nasıl çalışmalar yapmanız gerektiği konusunda bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca medyumluk hizmetleri almak için hocamız ile iletişime geçebilir ve sevdiğinizin size tam olarak bağlı olması için de bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz.

Medyum Harika hocamız her zaman için sizlerin faydanıza olan büyüler yapmakta ve bu nedenle de kara büyüler yapma konusunda sizlerin isteklerinizi kabul etmemektedir. İyilik için yapılabildiği gibi kötülük için de yapılabilen bir büyü olan papaz büyüsü yaptırmak istediğinizde bunun mutlaka iyilik için olmasını istemektedir. Bu şekilde istendiğinde de hocamız çok kuvvetli bir şekilde yapmaktadır. Sizlere sahip olduğu psişik güler ile yapacağı bakımlar ile de bir büyü etkisinde olup olmadığınız anlayacak ve hocamızın bu güçleri ile de yapılmış olan bir büyü olması hainde bozması ile de hayatınıza normal bir şekilde devam edebileceksiniz. Kendinizi geliştirmek ve iyi bir medyum olarak sizde etrafınızda olan insanlara yardımcı olmak istiyorsanız bu konuda uzman bir kişi ile görüşmeli ve onun rehberliği ile de doğru adımlar atarak kendinizi geliştirmelisiniz. Bu konuda hocamız her zaman yardımcı olmaktadır.

BENZER KONULAR