Pagan Tanrıları

İlahi dinlere inanan kişilerin dışında kalan ve diğer dinlere inanan kişilere pagan denmektedir. Bu daha çok tek tanrılı dinlerin dünyaya inmesinden önce insanların doğaya ve doğa olaylarına tapması ile aşlamış bir inanış şeklidir.

21 Mart 2018 166 Defa Okundu! 0

Pagan tanrıları her kültürde bulunmaktadır e günümüzde de hala paganizme inanan kişilerin var olduğu bilinmektedir. Medyum Harika hocamız o günlerden zamanımıza ulaşan büyü ve büyüleri öğrenirken bu konuda oldukça bilgi sahibi olmuş ve sizlerin de pagan tanrıları hakkında merak ettiğiniz soruları cevaplamak için de yanınızda yer almaktadır. O zamanlarda da büyü ve büyüler yapılmakta ve bunların arasında çok kuvvetli aşk büyüsü gibi büyüler bulunduğu için de hala yapılmaya devam etmektedir. Her zaman çok tanrıya inanış söz konusu olmamakta bazı paganizm inanışlarında bir tanrıçaya inanış söz konusu olmaktadır.

Pagan tanrıları isimleri arasında çok bilinenleri olsa da bazıları fazla bilinmeyenlerdir. İsimleri ise şöyle sayılabilir The Aesir, The Vanir, The Jotnar, Thor, Odin, Frey Yule, Freya, Frigg, Skadi, Ostara, Her birinin ayrı özelliği olduğuna inanılmaktadır. Bu tanrılar paganizm kültürünü temsil etmektedirler. Pagan kültürü inancın temeline inmeyi amaçlamaktadır. Bu kültürden günümüze ulaşan en bilinen büyüler arasında papaz büyüsü bulunmaktadır. Kuvvetli olması ile birlikte hala yapılan büyüler arasında yer alan papaz büyüsünü en iyi şekilde yapan medyum hocalar arasında Medyum Harika hanım hocamız da bulunmaktadır. Bu büyü yapılması oldukça zor olduğu gibi bozulması da detaylı bir çalışma gerektirmektedir. Yine pagan döneminden kalan sevgi ve bağlılık için yapılan bağlama büyüsü de bulunmaktadır. Adet kanı büyüsü de o günlerden günümüze yetişen büyüler arasında yer almaktadır.

Cadılar ve cadıcılık pagan kültüründe oldukça yaygındır. Bu cadılardan korunmak için de tütsü çok kullanılan bir şeydir. Pagan tanrıları ise toplum düzenini sağlamak için ayrı görevler üstlenmişlerdir. Büyücülük çok fazla bir faaliyet alanı bulmuş olduğu için günümüze ulaşan çok sayıda büyü bulunmaktadır. Tüm varlıkların kendi aralarında enerji alışverişi olduğuna inanan paganlar bu enerjinin pozitif olmasını istemekte ve negatif enerjiyi kendilerinden uzak tutmak için çalışmalar yapan kişiler olarak bilinmektedirler. Medyum Harika hanım hoca her kültürde olan büyüler konusunda çalışmalar yapan bir hoca olması ile sizler gibi pagan kültüründen olan büyülere meraklı kişiler için de bu büyüleri yapmaktadır. Pagan kültüründen gelen büyüleri yapmanın zor olduğu gibi bozulmaları da zor olduğu için de bu büyülerin etkisinde olan kişilerin mutlaka bu konuda uzman olan bir hocadan yardım almaları gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan büyüler etkileri ömür boyu süren büyülerdir. Hocamız büyü bozmada ki uzmanlığını sizlerin faydanıza kullanmaktadır. Kendisine telefon ile ulaşan her kişi ile bire bir görüşen hocamız sizleri dinlemekte ve sorunlarınıza çözümler getirmektedir.

BENZER KONULAR