Pagan Büyüleri

İlahi dinler dışında olan inanışlara paganizm denilmekte günümüzde de bu inanışa sahip olan kişiler bulunmaktadır. Pagan büyüleri çok eski büyülerdir ve kuvvetli olmaları ile de günümüzde de yapılmaya devam edilmektedir.

20 Mart 2018 293 Defa Okundu! 0

Bu büyülere ayrıca wicca büyüleri de denilmektedir. Neredeyse her sorunun çözümü için de yapılan ayrı pagan büyüleri bulunmaktadır. Medyum Harika Hanım hoca sahip olduğu özel güçler ile sizlere faydalı büyüler yapmak için dünya üzerinde yapılan bütün büyüleri bilmekte ve gerektiği durumlarda da yaparak sorunlarınıza çözümler sunmaktadır. En çok bilinen büyüler arasında olan papaz büyüsü de pagan kültüründen gelen bir büyüdür ve sizlerin istemeniz halinde hocamız tarafından detaylı bir çalışma ile yapılmaktadır. Bu büyü bazı durumlarda kara büyü olarak da yapılabildiği için hocamız yaptırmak isteyen kişilerin niyetinin iyi olmasını istemektedir.

Pagan büyüleri arasında olan adet kanı büyüsü de çok bilinen ve kadınların sevdiklerini kendilerine bağlamak ve başka kadınlara ilgi duymalarını önlemek için yaptırdıkları bağlama büyüsü olarak yapılmaktadır. Bu çok kuvvetli büyü o kadar etkilidir ki evli olan bir erkeğin bile karısından ayrılarak büyü yaptıran kadına bağlanmasını sağlamaktadır. Bu büyü basit bir büyü gibi görünüyor olsa da asla kadınların evde kendi başlarına yapmaya çalışmamaları gereken büyüler arasında yer almaktadır. Çünkü bütün büyüler gibi yapılacak en ufak bir yanlış ile birlikte bağlanması istenen erkeğin uzaklaşmasına da neden olur. Bu büyülerin istenen etkiyi göstermesi için Medyum Harika hocamız gibi özel güçlere sahip olan ve havas ilmi ile kendini geliştirmiş bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Doğada bulunan enerjiden yararlanılmakta bu büyüleri yaparken ve özel tılsımlar da kullanılmaktadır.

Para için yapılan çok etkili büyüler de pagan büyüleri arasında yer almakta ve zengin olmak isteyen kişilere de hocamız tarafından bu büyüler yapılarak kişilerin istedikleri gibi mal mülk ve topumda saygınlık kazanmaları mümkün olmaktadır. Pagan kültüründe cadıcılık çok fazla bir faaliyet alanı bulduğu için kara büyülerin de bu kültürden geldiği görülmekte ve etkili olmaları ile de kimi medyumlar tarafından da hala yapılmaktadır. Medyum Harika hocamız bu kara büyüleri bilmesine karşın insanların zarar görmemeleri için yapmamaktadır. Bunun yanında bu kara büyüleri kesin bir şekilde bozulmasını sağlayarak sizlerin etkisinden kurtulmanızı sağlamaktadır. Aşk büyüsü olarak yapılan pagan büyüleri de bulunmakta ve bu aşk büyüleri etkisi hiç kaybolmayan büyüler olduğu için de yaşanan aşk ömür boyu sürmektedir. Bu kültürden gelen büyüler kuvvetli olmalarının yanında bozulmaları en zor büyüler arasında yer almaktadır ve kişileri etkisine aldığında da kurtulmaları için hocamız gibi büyü bozma konusunda uzman olan bir medyumdan yardım alınması gerekmektedir. Hocamız sizlere ücretsiz bakım hizmeti vermekte ve büyü etkisinde olup olmadığınızı anlamanızı sağlamaktadır.

BENZER KONULAR