Opal Taşı

Gökkuşağı taşı olarak da bilinen opal taşı bir kuvars taşıdır ve renk değiştirmesi ile ilgi çekici bir taş olması onun takı sektöründe çok fala kullanılmasını sağlamaktadır. Opal taşı ile yapılan küpe kolye ve bileklikler kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

19 Mart 2018 151 Defa Okundu! 0

Bu taş sadece güzelliği ile insanların ilgisini çekmemekte bunun yanında ayrıca insanlar üstünde psikolojik ve fiziksel olarak faydalı özelliği ile de kullanılmaktadır. Sahibine büyük şans getirdiğine inanılmaktadır. Pozitif enerjisi olan bu taşı üzerinde ya da evinde bulunduran kişilerin stresten uzak ve mutu bir hayatları olduğu görülmektedir. Eklem romatizması rahatsızlığı olan kişiler bu taşı kullandıklarında iyileşmektedirler. Parkinson hastalığında atakların daha sakin geçmesini sağlamasının yanında göz sağlığı bozuk olan kişilerinde opal taşı kullanması tavsiye edilmektedir. Medyum Harika Hanım hocamız da bu taşın özelliklerini bilen bir kişidir ve onun büyülü özelliklerini sizler için kullanmaktadır.

Çok dayanıklı bir taş olan opalin üzerine yazılan tılsımlar silinmediği için bu şekilde yapılan aşk büyüsü gibi büyüler hiç etkisini kaybetmemekte ve yaşanan aşk bir ömür boyu sürmektedir. Bu taşın daha çok etkili olduğu burçlar olduğu da bilinmektedir. Koç burcunun taşı opal taşı olarak bilinmekte ve bunun yanında yay, terazi ve akrep burcunda olan insanlar ile daha pozitif bir enerji ile etkileşime girmektedir. Bu gerçeği bilen Medyum Harika hocamız bunun için bu burçlarda olan kişiler için bağlama büyüsü gibi büyüler yaptığında da opal taşından faydalanmaktadır. Her zaman için sizler için en faydalı büyüleri yapmak için hizmet veren hocamız bu taşından da faydalarından yaralanmakta ve sizlere kalıcı büyüler yapmaktadır. Büyü etkisi yapacak bu taşın üzerine yazacağı özel tılsımlar ile sizlerin dileklerinizin gerçek olmasını sağlamaktadır ve sizlerin de opal taşı faydalarından yararlanmanızı sağlamaktadır.

Pozitif enerjisi olan opal taşı kullanan kişiler kötü nefeslerden de korunmakta ve nazar değmesi gibi durumlar ile kolay kolay karşılaşmamaktadır. Medyum Hanım hocamız önsezi yeteneğini geliştirmek isteyen kişilere bu taşı kullanmalarını önermektedir. Bu taşın olduğu sakin bir odada yapılacak çalışmalar sonuç verecek ve kişinin önsezi yeteneği gelişecektir. Psişik yeteneklere doğuştan sahip olan hocamız sizlerin sorunlarınızın ortadan kalkmasını sağlayacak olan papaz büyüsü gibi büyüler yapmaktadır. Üstelik hocamızın yaptığı büyüler etkisini kaybetmeyen kuvvetli ve kalıcı büyüler olarak görülmekte ve bu nedenle de memnun olan kişiler yaşadıkları diğer sorunların çözümü için de hocamızdan yardım istemektedirler. Dünya üzerinde ki gizemler ve hangi taşların daha faydalı oldukları hala araştırılmaktadır. Hocamızda sizler için az bilinen ama çok etkili büyüleri araştırmakta ve bunları sizlerin ihtiyacınız olması durumunda yapmaktadır. Opal taşı ile yapılan kuvvetli büyülerden faydalanmak istiyorsanız hocamız ile iletişime geçmeli ve onu telefonla aramalısınız.

BENZER KONULAR