Ölüm Büyüsü

Büyü çeşitlerinden biri olan kara büyünün en tehlikeli olan şeklidir ölüm büyüsü bu büyü sonunda kişinin hayatını kaybetmesi amaçlanarak yapılır ve çok etkili bir büyü olması ile de tercih edilir.

17 Mart 2018 371 Defa Okundu! 0

Farklı yapılış şekilleri bulunan ölüm büyüsü pek çok kültürde bulunmaktadır. En çok bilineni sabun büyüsüdür. Sabun büyüsü yapıldığında kişi yavaş yavaş ölüme sürüklenir ve bu nedenle de büyü yapıldığının anlaşılması oldukça zordur. Medyum Harika Hanım hocamız kara büyüleri yapma konusunda kesin olarak olmuşuz bir cevap vermekte ve elbette ölüm büyüsünü de kesinlikle yapmamaktadır. Eskiden en çok saraylarda yapılan bu büyü bozulmadığı sürece kişiyi kesinlikle ölüme sürükleyen bir büyüdür. Hocamız kesinlikle yapılmasını tavsiye etmemektedir. Neden yapılır diye incelendiğinde bu düşmanlık beslenen kişilerin hayatının sona ermesi ve en çok da miras ve mevki istendiği için yapılmaktadır.

Ölüm büyüsü olarak yapılan bir büyü de voodoo büyüsüdür ve bunda bir bez bebek kullanılır bebeğe iğneler batırıldıkça da kişi daha çok hasta olarak ağırlaşan bir durum alır. Sabun büyüsü de farklı şekillerde yapılmakta çoğunlukla hiç kullanılmamış bir kalıp sabun kullanılıyor olsa da bazen de ölünün yıkandığı sabun kullanılır. Toprağa gömülen sabun eridikçe de kişinin de erimesi ve ölmesi hedeflenir. Bu sabun kimi zaman bir insan figürü olarak da yontulur ve yine üzerine iğneler batırılır. Bundan başka yapılan bir ölüm büyüsü de balmumu ile yapılmakta ve insan figürü haline getirilen balmumu eridikçe de kişinin erimesi hedeflenmektedir. Medyum Harika hocamız bütün bu büyüleri bilmesine karşın asla uygulamamakta sadece bu büyüyü bozma anlamında insanlara yardımcı olmaktadır. Birde kişilerin evlerinin önüne ölü toprağı serpilerek yapılan bir büyü vardır ki bu da çok tehlikelidir ve hane içnde olan bütün insanları etkileyerek çok ağır sonuçların ortaya çıkmasına neden olur.

Bu büyüler anlaşılması çok zor büyüler olması ile kişi ölüm büyüsü etkisini de olduğunu kolay kolay anlayamaz hem sağlığı hem de psikolojisi gittikçe bozulur. Doktorlar bu kişilerin dertlerine çözüm bulma konusunda aciz kalırlar. Bu durumda olan kişilere Sadece Medyum Hanım hocamız üstün medyum özellikleri ile yardımcı olmakta uzun ve detaylı bir çalışma ile büyüyü bozarak kişileri ölümden kurtarmaktadır. Ayrıca hocamız her zaman ak büyüler yaptığı için aşk acısı çekenler için aşk büyüsü yapmaktadır. Yuvasında sorunları olanlar için bağlama büyüsü yaparak yuvalarını yıkılmaktan kurtarmaktadır. En etkili büyüler arasında yer alan papaz büyüsü istendiğinde kara büyü olarak yapılabilmekte ve bunun için hocamız kendisinden bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin niyeti konusunda da emin olmak istemektedir. Hocamızın bozamayacağı hiçbir büyü olmamasının yanında onun yaptığı büyüleri diğer medyumlar anlayamamakta ve bunun için de asla bozamamaktadırlar. Bunun için kalıcı büyüer yapan bir medyum arayan kişilere hocamız yardımcı olmaktadır.

BENZER KONULAR