Müslüman Cinler

Kutsal kitabımızda da belirtildiği gibi cinler insanlardan öne yaratılmış olan varlıklardır. Ateşten yaratılmışlardır ve bizlerden çok önce dünyada yaşamaya aşlamışlardır. Bunlar arasında Müslüman olanlar olduğu gibi kafir olanlar da vardır.

20 Mart 2018 201 Defa Okundu! 0

Müslüman olanlarının insanlara zarar vermediği bilinmekle birlikte kafir olanlar ise insanlar için oldukça tehlikelidirler. Bu cinler kabileler halinde yaşamaktadırlar. Müslüman cinler ile iletişime geçen kişiler ehli sünnet olan ve özel güçlere sahip olan kişilerdir. Bunlar insanlara musallat olmazlar. Medyum Harika hocamız cinler ile iletişime geçebilen ve onların yardımı ile sizlerin faydanıza olan büyüler yapmaktadır. Çok hızlı hareket eden varlıklardırlar ve bir yerden bir yere hızla gidebilmektedirler Müslüman cinler ibadet ederler ve kendileri ile iletişime geçebilen kişiler ile de sohbet ederler. Hocamızın bu cinler ile çalışarak yaptığı aşk büyüsü gibi büyüler ile sizlerin faydanıza büyüler yapmaktadır.

Müslüman cinler kendilerine zarar verilmediği müddetçe insanlara zarar vermezler ve bu insanları uyarmak için rüyalarına girerek korkutarak uzak durmalarını sağlamak isterler. Cinlerde insanlar gibi doğar, büyür, evlenir, çocuk sahibi olur ve ölürler. Bu varlıklar çok uzun ömürlü olmaları ile de bizlerden çok uzun bir ömre sahiptirler. Hocamız bu cinler ile istediği zaman görüşebilen ve bağlama büyüsü gibi büyüler yaparken onlardan yardım alan ir kişidir. Ayrıca hazırladığı vefklerde de bu varlıklardan yardım almakta ve böylece çok daha etkili ve kalıcı olmasını sağlamaktadır. Bizler cinleri göremeyiz ama onlar bizi görürler ve cinlerin de sosyal hayatları bulunmaktadır. Bazı cinler evlerde insanlar ile birlikte yaşar sofralarına oturur ve onlar ile birlikte yemek yerler. Bazıları ise insanlardan uzakta yaşarlar. Mağaralarda, ağaç kovuklarında yaşayan cinler bulunmaktadır. Özellikle kafir olan cinleri rahatsız eden ve onlar ile iletişime geçmeye çalışan kişiler bundan büyük zarar görebilirler. Çünkü musallat olduklarında insanların çok zor durumlara düşmelerine neden olurlar. Medyum Harika hocamız bu durumda olan kişileri kuvvetli nefesi ile okuyacağı dualar ve çalışmaları ile de kendilerine musallat olan cinlerden kurtarmaktadır.

Papaz büyüsü gibi yapılması çok dikkat isteyen detayı çalışma gerektiren büyüleri hocamız kesin tutacak bir şekilde yapmaktadır. Bu büyü ile kapalı kısmetleri açmakta ve kişilerin dileklerinin yerine gelmesini sağlamaktadır. Her zaman için sizlerin iyiliğinizi düşünen ve ak büyüler yapan Medyum Harika hocamız yapılmış olan kara büyüleri de kesin bir şekilde bozmakta ve kişiyi bu büyünün etkisinden kurtarmaktadır. Müslüman cinler ağaç kovuklarında, hamamlarda, pis yerlerde, mezarlıklarda, duvar deliklerinde yaşarlar. Boş olan evlerde yaşamaktan hoşlanırlar. Temizlikten hoşlanmayan cinler insanların yemeklerinden artanlar ile beslenirler. Bu cinler ile her insanın iletişime geçmesi mümkün değildir. Bunun için özel dualar edilmeli ve özel yöntemler kullanılmalıdır. Şeytanında bir cin olduğu unutulmamalıdır kafir olan cinler arasında yer alan şeytan insanların yoldan çıkmaları için çaba gösterir

BENZER KONULAR