Kaşık büyüsü

İşte günümüzün en çok tercih edilip yapılan bağlama büyüsü olarak da bilinen büyülerden birisidir kaşık büyüsü. Etkisi de oldukça büyük bir büyüdür.

02 Şubat 2018 192 Defa Okundu! 0

Büyüler hayatımızın her alanında uygulanmaktadır. Kimi Zaman aşk büyüsü yaptırır kişi kendimize aşık ettiririz. Kimi zaman kendimizden soğutma büyüsü yaptırırız. Zaman ilerledikçe büyüye maruz kalanlar ve büyü yaptıranlar günden güne artmaktadır. Bu büyünün amacı kişiyi kendine bağlamak ve aşık etmektir. Bu konuda medyum hanım hoca kadar ünlü birçok medyum bulunmaktadır. Bu büyü için seçeceğiniz medyum ve hocalar çok önemlidir. Bu büyü için iki kaşığa birbirine bağlayıp onları birbirine gömmek gerekir. Bu büyü oldukça hızlı sonuç verir. Büyüde kaşıklar üzerine kişilerin isimleri ve annelerinin adları yazılır.

Ardından da mezara gömülmesi söylenir. Kaşıklar toprak altında kaldığı sürece kişiler birbirlerinden asla kopamazlar. Bu büyüde kaşıkların birbirine bağlanırken de yönü de çok önem taşır. Kaşıklar birbirlerine bakacak şekilde bağlanmalıdır. Bu büyüyü sadece kişiyi kendine bağlamak için değil aynı zamanda kişiyi kendinizden de tamamen ayırmak için de yapılır. Büyüyü yapma niyeti size kalmıştır. Kaşık büyüsünü en iyi yapan medyum hanım hoca ve aynı şekilde en kolay bozan kişi olaraktan bilinmektedir. Başkası medyum hanım hocanın yaptığı kaşık büyüsünü kolay kolay bozamaz lakin medyum hanım hoca başkasının yapmış olduğu kaşık büyüsünü çok kolay bir şekilde bozabilir. Bunun nedeni ise medyum hanım hocanın havas ilmi ile eğitim almasıdır.

Önüne gelen herkesin kendine medyum sitesi açarak büyülerden kurtuluş arayanları tuzağa düşürerek paralarını gasp etmekteler. Bu konuya maruz kalmamak ve tam manasıyla kaşık büyüsü yaptırmak için sektörün en iyi tanınan ve işini tam manasıyla çok iyi bir şekilde yapan medyum hanım hocayı tercih etmelisiniz. Medyum hanım hoca sizden isteyeceği objelerle en kaliteli şekilde kaşık büyüsü yaptırabilirsiniz.

BENZER KONULAR