Karabiber Duası

İnsanların sevdikleri ile mutlu bir hayat yaşamak istemeleri çok doğaldır ama bu her zaman mümkün olmamakta bazen sevilen kişi bu duygulara karşılık vermemektedir. Bu durumda ise aşk acısı çeken kişiler bu durumun değişmesi için dua etmektedirler.

19 Mart 2018 398 Defa Okundu! 0

Bazen dua ederken yanında değişik maddeler kullanılması bu duanın daha etkili olması için gerekli olabilmektedir. Karabiber duası da bu şekilde edilen dualar arasında yer almaktadır. Yapılacak işlem ile sevilen kişi aynen karabiber gibi yanacak ve istene kişiye aşık olacaktır. Medyum Harika Hanım hocamız bu özel duayı çok iyi bilmekte ve dileyen kişilere de öğretmektedir. Her bir tanesinin üzerine ayrı ayrı karabiber duası okunarak yapılan bu ritüel sonunda hazırlanan karabiberler belli günlerde ve belli sayıda yakılarak etki etmesi beklenmektedir. Yapılması basit olduğu kadar etkisi de kesin olan karabiber duası Anadolu da çok fazla yapılan bir duadır.

Medyum Harika hocamız sizlerin sevdiklerinize kavuşmanızı sağlamak için çok etkili dualar bilmesinin yanında ayrıca aşk büyüsü yaparak da onun size aşık olmasını sağlamaktadır. Bu büyülerin kesin tutacağını bilen hocamız her zaman için garantisini de vermektedir. Okunan karabiber duası kişilerin aşık olmasını sağlamanın yanında ayrıca giden sevgilinin geri dönmesi içinde yapılmaktadır. Bu şekilde okunan dua ile yakılan karabiber yandıkça istene kişinin içinde de bir hasret ateşi düşmekte ve geri dönmek için büyük bir arzu duymaktadır. Sevdiğiniz ile aranızda sorunlar varsa ve onun ayrılmak istediğini hissettiğinizde bunun olmasını önlemek elinizde yapılacak etkili bir bağlama büyüsü ayrılık düşüncesini onun aklından çıkartacak ve sizin de geri dönmesi için dualar etmenize gerek kalmayacaktır. Sorunlar derinleşmeden önlem almak çok daha akılcı olacak ve yapılan büyülerin ve edilen duaların etkisi de daha kısa sürede görülecektir.

Her ne kadar karabiber duası evde kendiniz yapabileceğiniz bir dua olsa da bunun çok daha etkili olmasını sağlayacak şey özel güçler ve kuvvetli bir nefes olacaktır. Ağzı dualı bir kişi olarak Medyum Hanım hocamız bu duayı sizler için ettiğinde bunu tam vaktinde, doğru sayıda edeceği için duanın kabul olmaması için de bir neden kalmayacaktır. Hocamız sizlere en etkili duaların yanında büyüler ile de hizmet vermekte ve kısmetinin kapalı olduğuna inanan kişiler için yaptığı papaz büyüsü ile de onların bol kısmetli bir hayatları olmasını sağlamaktadır. İster büyü yaptırın isterseniz dua edin ya da sizin için edilmesini isteyin en önemli şey sizin inançlı olmanızdır. Çünkü itikatı tam olan kişiler için yapılan dua ve büyüler çok daha etkili olmakta ve etkisi de bir ömür boyu sürmektedir. Hocamız uzakta olan kişilerin de bu hizmetlerinden yaralanabilmeleri için telefonunu vermekle kalmamakta ayrıca internet sitesi ile de hizmet vermektedir.

BENZER KONULAR