Kara Büyü Nasıl Yapılır

İnsanların büyü yaptırmak ile ilgili bir korku içinde olmalarının en büyük nedeni çok fazla olarak duydukları kara büyüler olmaktadır. Bu nedenle de çok sayıda kişi kara büyü nasıl yapılır öğrenmek istemekte ve kendisinin üzerinde kara büyü olup olmadığını öğrenmek istemektedir.

18 Mart 2018 201 Defa Okundu! 0

Kara büyü ir büyü çeşidi olarak içinde pek çok büyünün bulunduğu bir şeydir ve genellikle yapıldığında etkisi altına aldığı kişi için kötü sonuçlar ortaya çıkmasına neden olur. Bütün kültürlerde yer alan bu kara büyüler artık tüm dünya da yapılmakta ve düşmanlık beslenen kişilerin zarar görmesi ve hatta bazen hayatının sona ermesi için yapılmaktadır. Genellikle bir madde kullanılarak yapılan kara büyüler nasıl yapılır denildiğinde bu kullanıldığı maddeye göre adlandırılması ile de değişik yöntemler ile yapıldığı görülmektedir. Örneğin sonunda ölüm olan bir kara büyü olan sabun büyüsü adından da anlaşılacağı üzere sabun kullanılarak yapılmaktadır. Medyum Harika hocamız pek çok medyumun bildiğinden çok daha fazla kara büyü yapımı konusunda bilgi sahibi bir insan olmasının yanında bu büyüleri asla yapmayan bir kişidir. Çünkü hocamız her zaman için sizlerin iyiliğinize olan ak büyüler yapmayı tercih etmektedir.

Kara büyü nasıl yapılır diye araştıran kişiler sevenlerin ayrılması için kaşık büyüsü gibi büyüler yapmayı öğrenmek istemektedirler. Bunun aksine hocamız sevenlerin mutlu olmalarını istemekte ve bunun için de aşk büyüsü yapmayı tercih etmektedir. Bütün büyüler hakkında istediğiniz gibi nasıl yapıldığı, ne için yapıldığı ve nasıl bozulduğu ile ilgili bilgilere kolayca ulaşabilmeniz için Medyum Harika hocamız sizlere internet sitesi ile hizmet vermektedir. Buradan hakkında fikir sahibi olacağınız büyüler arasında bağlama büyüsü gibi sevdiğiniz kişi ile sorunlarınızın ortadan kalkması için büyüleri de kuvvetli ve kesin tutacak bir şekilde yapmaktadır. Sizlerin bu medyumluk hizmetlerinden gerçek bir medyum ile çalışarak yararlanmanız için de hocamız hiç durmadan çalışmakta ve sahip olduğu havas ilmini de yükseltmek için çaba harcamakta ve yapmak için değil ama bozabilmek için bu büyülerin nasıl yapıldığı bozulduğu konusunda kendini geliştirmektedir.

Size kara büyü yapıldığında bunu nasıl anlayabilirsiniz bunu anlamak için hayatınızda ani ve kötü değişiklikler olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Domuz büyüsü, balmumu büyüsü gibi kara büyüler yapıldığında bunların etkisi hemen görülmeye başlayacak ve gittikçe derinleşerek devam edecektir. Kara büyü nasıl yapılır öğrenmek isteyen kişiler bu büyülerin her birinin yapılışının farklı olduğunu bilmeli ve hepsini yapmayı öğrenmenin çok zor ve zaman alıcı bir şey olduğunu bilmelidirler. Kara büyüler arasında sayılan papaz büyüsü aslında iyilik için de yapılabilen özel bir büyüdür ve bu nedenle de büyü yapılırken tutulan niyet önemlidir. Bu nedenle de Medyum Hanım hocamız bu büyüyü yapmasını istediğinizde amacınızı öğrenmek isteyecektir.

BENZER KONULAR