Kaderin Şifresi

Kader bütün insanların alınlarına yazıldığına inanılan ve değişmeyeceğine inanılan bir yazıdır. Bu bizim dinimizde olduğu gibi pek çok dinde de var olan bir inanıştır. Kaderin şifresi ise dünya üzerinde en çok çözülmek istenen şifre olarak bilinmektedir.

15 Mart 2018 153 Defa Okundu! 0

Bu şifre ile de insanlar gelecekleri hakkında bilgi sahibi olmak istemekte ve hayatlarına da bu şekilde yön vermek istemektedirler. Medyum Harika Hanım hocamız sizler için bu şifreyi hesaplamakta ve sizlere bu konuda da istediğiniz gibi gerçek bir medyum olarak hizmet vermektedir. Kaderin şifresi hesaplanırken özel bir hesap yapılır bu hesaplama sırasında da ebced hesabı kullanılmaktadır. Arapçayı ve ebced hesabı bilmeyen kişilerin kaderin şifresi hesabını yapmaları mümkün olmayacaktır. Hocamız bu hesap ile sizler sevdiğiniz ile aranızda yaşanacak şeyler hakkında bilgi sahibi olabilir ve eğer onun size ilgisinin ve sevgisinin olmayacağını anlamanız halinde de hocamızın yapacağı aşk büyüsü ile bunun mümkün olmasını sağlamaktadır.

Kaderin Şifresi hesaplanırken mutlaka kişinin doğum tarihi kesin olarak bilinmelidir. Bundan başka kişinin adı da bu şifre hesaplanırken kullanılır. Ebced hesabında her harf bir rakama karşılık gelmekte ve bun şekilde yapılacak hesap ile de 11 e kadar olan sayı elde edilir bir de toplanan rakamlar 22 ye denk geliyorsa da bu toplanmaz ve kişinin kaderinin şifresi bu kabul edilir. Her rakam ayrı bir anlamı içermekte ve kişide geleceğini bu anlamdaki özelliklere göre yönlendirdiğinde çok daha başarılı olacağını da görmektedir. Bu şekilde anlatılıyor olsa da kişinin kendi şifresini hesaplama aşamasında yanlışlık yapma ve bu şekilde de yanlış sonuçlar elde etme ihtimali oldukça yüksektir. Bu çok önemli hesap yapılırken mutlaka Medyum Harika hocamız gibi uzman bir medyumdan yardım alınması ile birlikte yapılacak hesapta bir yanlışlık olmayacaktır. Hocamız ayrıca sizin isteğiniz üzerine yapacağı bağlama büyüsü ile sevdiğiniz ile aranızda ki sorunların ortadan kalkmasını sağlayacaktır.

Hocamız kaderin şifresi hakkında istediğiniz bilgiye sahip olmanızı sağlayacak ve sizler de hayatta daha başarılı olmanın memnuniyetini yaşayacaksınız. Bu çok dikkatli bir şekilde yapılması gereken bir hesaptır ve bunun için de her kaderin şifresi hesaplıyorum diyen kişiye de güvenilmemesi gerekmektedir. Medyum Harika hocamız her zaman için işinde uzman olmanın yanında kendini sizlerin faydanıza adamış bir kişi olması ile bütün medyumluk hizmetini almanız için hizmet vermektedir. Kısmetinin kapalı olduğuna inanan kişiler için de yaptığı papaz büyüsü ile onların aşk hayatlarında mutlu olarak yuva kurmalarını sağlamanın yanında iş hayatlarında da başarıyı yakalamalarını sağlamaktadır. Kaderin şifresini öğrenmek ya da yıldızname baktırmak istediğinizde her zaman için tek bir kişi ile çalışmak sizler için yeterli olacaktır. Hocamız büyü bozma konusunda da uzman olması ile yanınızda yer almaktadır.

BENZER KONULAR