Gerçek medyumlar

Gerçek medyumlar nedir ve kimdir sorusunu herkes sorar oldu. Biz de uzun bir yazı yazıp çok detaylı ve karmaşık bilgiler vermek yerine sizlere bu yazımızda Gerçek medyumlar konusunda net bilgi vermeye çalıştık. İşte gerçek medyum bilgileri!

03 Şubat 2018 200 Defa Okundu! 0

Sihir büyü, doğaüstü olaylar, mistik güçler medyumlar tarafından kullanılan uygulamalardır. Tabi geçmişte olduğu gibi günümüzde de birçok medyum bulunmaktadır. İnsanların geleceği öğrenme, sıkıntı, aşk, ayrılık ve daha birçok sebepten dolayı başvurduğu kişilerdir. Burada bilinmesi gereken en önemli nokta ise kimin gerçek medyum kimin gerçek olmayan sahte medyum olmasıdır.

Şu sıralar günümüz ortamında birçok medyum bulunmaktadır, bunların arasında gerçek medyumlar işini tam anlamıyla yapmaktadır. Tabi insanların duygularıyla oynayan ve onları yalnızca maddi bir araç olarak gören sahte medyumlarda bulunmaktadır. Tabi buda birçok işini düzenli ve gerçek anlamda yapan medyumu zan altında bırakmaktadır. Bilgisini kullanarak birçok kişiye yardımlarını sağlamış olan Medyum Hanım Hoca, hem yaptıkları hem de söyledikleri ile binlerce kişiden olumlu geri dönüşler almaktadır. Bu olumlu sonuçlar neticesinde tanınan ve saygın medyumlar arasına ismini yazdırmayı başarmıştır.

Gerçek medyumlar olabildiği gibi, sahte medyumlarda oldukça fazla bir şekilde yer almaktadır. Yaptığı işlemlerle ve söylediği şeylerle tutarsızlık gösteren bu kişileri iyi ayırt etmeli ve uzak durulmalıdır. Sahte bir medyum tarafından yapılacak olan bir büyünün bilindiği gibi olumsuz geri dönüşü de olabilir. Büyü yapılırken gerekli malzemelerin tam olması, büyünün yapılışının belli bir düzen ve sıraya göre gitmesi, ayrıca tılsımlı özel kelimelerin doğru ve yanlışsız bir şekilde söylenmesi gerekir. Bu sayede tam anlamıyla doğru bir büyü yapılmış olur ve sonrasında da alınan sonuçta istenilen şekilde gerçekleştirilir.

Ancak yapılan büyünün doğru olmaması durumunda ise yapan kişi bu durumdan da etkilenebilir. Tabi büyünün yapıldığı kişi içinde çok tehlikeli bir sonuçta ortaya çıkabilmektedir. Gerçek medyumlar arasında yer alan Medyum Hanım Hoca yaptığı büyüler ve aldığı geriş dönüşlerle mükemmeliyeti yakalayan nadir medyumlar arasında bulunmaktadır. En doğru ve gerekli büyüleri kişilere aktararak, sonuçlarının da olumlu olmasını sağlamak amacıyla çok çalışmaktadır. Büyü yapmak kolay bir iş değildir, her isteyen ya da her önüne gelenin yapamayacağı kadar zor ve sorumluluk isteyen bir uygulamadır. Yalnızca büyü yapımı değil büyüyü bozabilme kabiliyeti de medyumda olmalıdır ki yapılan kişi içinde gerekli yardımı yapabilsin.

BENZER KONULAR