Evlilik büyüsü

Evlilik Büyüsünün asıl amacı kişilerin bilinçaltlarını kontrol altına alabilmektir. Evlilik büyüsü etkisini hemen gösterir ve kişi en kısa zamanda büyüye maruz kalır.

03 Şubat 2018 175 Defa Okundu! 0

Evlilik büyüsü insanların pek bilmediği yöntemdir. Bu yüzden büyüyü yapmayı da her medyum veya hocalar bilemez. Bu iş için işinde uzman olan Medyum Hanım Hoca gibi medyumlara yaptırmalısınız.  Bu büyünün yapımı çok zor olup bilmeyen kişiler tarafından yapılması uygun görülmez. Bu büyüyü bilenler erkeklik bağlama büyüsü olarak ta bilir. Büyüye maruz kalma olayı diğer büyülere oranda çok yüksektir. Evlilik Büyüsüne maruz bırakılan kişi büyü etkisini göstermeye başladığı anda direk kişilerin bilinçaltına girerek kontrol sağlanır. Bu arada sevdiğine kavuşmak ümidi ile büyüyü yaptıran kişi emeline ulaşarak kişinin ondan başkasını gözünün görmeyeceğinden emin olur.

Bu büyü kara büyülerin arasında yer alır. Bunun için yapımında çok dikkatli olmak gerekir. Havas ilmi alan Medyum Hanım Hoca bu konuda size sıfır riskle hizmet sunacaktır. Bu yöntemin bazı şartları ve belli aşamaları vardır. Bunlar ise; bu büyü için ip kullanılır ve kullanılacak olan ipin ne tarz bir model ip olduğu da çok önemidir. Bunun dışında en önemli şeylerden biride ipe atılacak olan düğümün düzgün atılması ve bu ipin gizli bir yerde saklanmasıdır.    Saklanan ipin hiç bulunmayacak bir yere konması lazım ki ip hiçbir zaman bulunamamalı. Kişilerin nasiplerini, kadınlıklarını veya erkekliklerini, dillerini bağlamak için de kullanılan bir büyü olduğu bilinmektedir.

Bu büyü genelde kişiyi kendine bağlamak ve evlenmek için yaptırılır. Kişiyi kendine bağlamak maksatlı bir takım yöntem denenir. Bunlardan biride evlilik büyüsüdür. Evlilik Büyü çoğunlukla kesin sonuçlar verir. Yapımı aslında zor bir büyüdür ve alanında uzman bir medyum ile çalışmalısınız. Bunun için büyü yapılırken okunacak dua çok önemlidir. Evlilik Büyüsünün sonucunda büyüyü yaptıran ve büyüye maruz kalan kişiler kısa bir zaman sonra mutlu süren ilişkilerini evlilik ile sonlandığı da görülmektedir. Ve bu kişinin siz ne yaparsanız yapın asla sizi terk etmeyeceği de söylenmektedir.

BENZER KONULAR