Ebced Hesabı Yıldızname

İnsanlar her zaman için gelecekte neler yaşayacağını bilmek ve ona göre de önlemler almak istemektedirler. Bunun için çeşitli fallar bulunmakta ama çok daha etkili bir yöntem olarak dinimizde de yeri olan yıldızname baktırmak tercih edilmektedir.

14 Mart 2018 228 Defa Okundu! 0

Ebced hesabı yıldızname bakmak Osmanlı döneminde ço yaygın bir uygulama olmaktaydı ama daha sonraları ise bu pek rağbet görmemeye başlamıştı günümüzde ise yine hak ettiği değeri görmeye başlamıştır. Ebced hesabı yıldızname bakılması için kişinin doğum tarihinin kesin olarak bilinmesi gerekmekte ve bunun yanında kişinin anne adının da önemli olduğu bilinmelidir. Kişinin doğum tarihi özel bir hesap olan ebced hesabı ile hesaplanmakta arap alfabesinde bulunan her harf bir sayıya denk gelmekte ve bunlar özel bir hesap ile de kişinin doğduğu tarihte yıldızların gökyüzünde ki konumu hesaplanmakta ve buna göre de kişinin burcu bulunmaktadır. Daha sonra kişinin yıldıznamesi hesaplandıktan sonra da Medyum Harika Hanım hocamız gibi gerçek bir medyumdan yardım alınması durumunda bunlar doğru bir şekilde de yorumlanarak kişiye geleceği ile ilgili merak ettiği bilgiler verilmektedir.

Ebced hesabı yıldızname bakmak özel bir ilimdir ve bunun için derin bir havas ilmine sahip olmak gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki yıldızname fal değildir ve fal gibi tahminlerde bulunmamakta verdiği bilgiler çok daha net ve kesin olmaktadır. Medyum Hanım hocamız size yıdızname bakma konusunda mükemmel bir hizmet vermekte olmasının yanında ayrıca yaptığı kuvvetli büyüler ile de kusursuz bir hizmet vermekte ve aşk büyüsü yaparak kişilerin aşk acısı çekmelerinin önüne geçmektedir. Hocamız her zaman için sizlere ak büyüler yapmakta ve bunun için de bağlama büyüsü yaparak da yıkılmakta olan yuvaların kurtulmasını sağlamaktadır.  Bu büyü hizmetlerinden yararlanmak için nerde olduğunuz önemli değildir çünkü hocamız sizler nerde olursanız olun sizlere hizmet verebilmek için telefonunu vermenin yanında ayrıca internet sitesi ile de hizmet vermektedir.

Papaz büyüsü yapılması en zor olan büyüler arasında olmanın yanında ayrıca çok kuvvetli bir büyüdür ve bunun için çok sayıda kişi bu büyüyü yaptırmak istemektedir. Bunun için iyi bir medyum arayışına giren kişilerin karşısına da her zaman için en iyi medyum olarak Medyum Harika hocamızın ismi çıkmaktadır. Hocamız bu büyüyü büyük bir ustalık ile yapmanın yanında ayrıca aynı ustalık ile de bozmaktadır. Sizler de büyü yaptırma ve büyü bozma hizmeti almak istediğinizde bunun için özel güçleri ve havas ilmi ile hizmet veren hocamız ile çalışabilirsiniz. Bundan başka hocamızın sizler için hizmetleri çok daha kapsamlıdır ve ebced hesabı yıldızname yapmanın yanında ücretsiz bakım hizmeti de vermektedir. Yaptığı bakımlar ve sizlerle yaptığı telefon konuşmaları ile de kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayan hocamız sizlere gereksiz büyüleri de asla yapmamaktadır.

BENZER KONULAR