Domuz Yağı

Büyü insanlara çaresiz olmadıklarını ve her sorunun bir çözümü olduğunu gösteren bir yöntemdir ve neredeyse insanlık kadar eskidir. Bu nedenle de o tarihlerden günümüze değin yapılan büyüler bulunmaktadır.

15 Mart 2018 123 Defa Okundu! 0

Büyü yapılması sırasında da bazı maddeler kullanılmakta ve genellikle de kullanılan madde büyüye ismini vermektedir. Domuz yağı da bu maddelerden birisidir ve kara büyü yapımında çok fazla kullanılmaktadır. En yaygın büyülerden birisi olan domuz yağı büyüsü etkisinin kesin olması ile de tercih edilmektedir. Bu büyü etkisine giren kişiler ise hayatlarında olan kötü sonuçlar ile mutsuz olmaktadırlar. Medyum Harika Hanım hocamız bu büyüyü yapma konusunda gelen istekleri kabul etmemekte ama domuz yağı büyüsü etkisine giren kişileri kurtarmak için de etkili büyü bozma yöntemleri ile de büyü etkisinden kurtarmaktadır.  Bu büyü neden yapılır diye bir soru sorulabilir ve bunun cevabı olarak da çiftlerin ayrılması, kişinin işlerinin bozulması için yapıldığı olarak verilebilir. Bu büyüyü genellikle düşmanlık hissedilen kişiler için yaptırılmak istenmekte ve bazı medyumlar da bunu yapmaktadırlar.

Medyum Hanım hocamız her zaman için insanların mutlu ve sevgi dolu bir hayatları olmasını istemekte ve bunun için de her zaman aşk büyüsü gibi ak büyüler yapmayı tercih etmektedir. Bu büyüleri her zaman için kalıcı bir şekilde yapan hocamızın yaptığı büyüleri anlamak diğer medyumlar için mümkün olmamakta ve böylece yaptığı bağlama büyüsü ile de çiftlerin her zaman bir birine bağlı ve aşk dolu bir hayatları olmasını sağlamaktadır. Domuz yağı büyüsü yapması istendiğinde bunun çiftlerin ayrılmasına neden olacağını bilen hocamız kabul etmemektedir. Bu büyü etkisi gittikçe derinleşen bir büyü olduğu için bozulmadığı sürece etkisi devam eden ve durumu içinden çıkılmaz bir hale getiren bir büyüdür.

Domuz yağı büyüsü etkisi çok net olsa da anlaşılması kolay olmayan bir büyüdür ve bunun için hocamız her zaman kişilerin bu konuda dikkatli olmalarını istemekte ve kişinin evine ya da iş yerinin duvarına domuz yağı sürüldüğünde hemen farkına varmalarını belirtmektedir. Bu şekilde büyüyü fark eden kişilere de Medyum Harika hocamız çok etkili büyü bozma yöntemleri ile yardımcı olmakta ve büyüyü bozarak kişinin iş ve aile hayatının ve hatta bozulmaya başlayan sağlığının düzelmesini sağlamaktadır. Sizlere papaz büyüsü gibi çok etkili büyüler yapma konusunda en iyi hizmeti vermekte olan hocamız gelişen teknolojiden sizlerin de yararlanmanızı sağlamak için de internet sitesi ile de hizmet vermektedir. Hocamıza telefon ile de ulaşmanız ve onunla görüşerek sorunlarınızı anlatmanız mümkün olmaktadır. Bu şekilde hocamızın sesini duyduğunuzda onun ulvi sesi ile daha en baştan rahatlayacak ve her türlü sorununuzun çözümü için ondan yardım alabileceğinizi bileceksiniz. Büyü yaptırmak ve bozdurmak için sizlere özel güçleri ve havas ilmi ile hizmet vermektedir.

BENZER KONULAR