Domuz yağı büyüsü

Büyü çeşitleri nelerdir diye incelendiğinde bunların iki çeşit olduğu görülmekte ve birincisi ak büyüler olarak insanların iyiliği için yapılan büyüler olmaktadır.

13 Mart 2018 151 Defa Okundu! 0

Diğer bir büyü çeşidi de kara büyü olarak yapılan büyülerdir ve bunlar yapıldığında sonuçları çok kötü ve vahim olabildiği için de yapılması istenmeyen ve günah olan büyülerdir. Bu kara büyüler arasında yer alan domuz yağı büyüsü yapıldığında etkisi kesin olan bir büyüdür. En olumsuz yanı se yapılan kişi üzerinde ki etkisinin hiç geçmemesi ve gittikçe de derinleşen etkilerinin olmasıdır. Medyum Harika Hanım hocamız bu büyüyü yapmayı kabul etmemekte olmasının yanında bu büyünün etkisi altına giren kişiler için etkili büyü bozma yöntemleri ile de yapılmış olan domuz yağı büyüsü bozularak kişinin eski mutlu günlerine kavuşmasını sağlamaktadır. Bu büyü ile kişilerin aile hayatları çok kötü yönde etkilenmekte ve hocamız aile birliğinin tekrar sağlanması için de bağlama büyüsü gibi büyüleri de çok etkili bir şekilde yapmaktadır.

Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır diye merak edenler bunun aslında yapılması kolay bir büyü olduğunu göreceklerdir. Bu kara büyünün yapılması için gerekli olan şey adından da anlaşılacağı gibi domuz yağıdır. Bu yağ büyü yapılmak istenen kişinin eğer aile hayatı bozulması isteniyorsa evinin duvarına işlerinin bozulması isteniyorsa da iş yerinin duvarına sürülmekte ve daha ilk andan itibaren de etkisini göstermeye başlamaktadır.  Bu büyünün etkisi çok kesin olduğu için Medyum Hanım hocamız bu konuda sizleri uyarmakta ve evinizin ya da iş yerinizin duvarında daha önce olmayan bir yağ lekesi gördüğünüzde büyü yapılmış olduğundan şüphelenmeli ve etkileri derinleşmeden de bozulması için hocamız ile görüşmelisiniz. Bu büyüyü yapma konusunda gereken havas ilmine elbette hocamız sahiptir ama o bu kara büyüleri yapmayı kesinlikle istememekte onun yerine aşk büyüsü gibi insanların mutlu ve sevgi dolu bir hayatları olmasını sağlayacak olan ak büyüleri yapmaktadır.

Peki domuz yağı büyüsü ne için yapılır bu büyü düşmanlık beslenen ya da kıskanılan kişilerin zarar görmeleri için yapılmakta ve yapıldığında iki kişinin arasının bozulmasını ve o kişinin artık evine girmek dahi istememesine neden olmaktadır. Bu büyü nasıl bozulur denildiğinde de yapılması kolay olmasına rağmen bozulması oldukça zor olan bir büyüdür ve özel ritüeller eşliğinde özel duaların okunması ile bozulması mümkün olmaktadır. Bu büyü bozma işleminin son derece dikkatli ve detaylı bir şekilde yapılması şarttır aksi takdirde büyü etkisini devam ettirecek ve amacına ulaşarak kişinin aile hayatının bitmesi ya da iflas etmesi ile sonuçlanacaktır. Papaz büyüsü ak büyüler arasında sayılabileceği gibi kar büyü olarak da yapılabilmektedir. Bu nedenle de Medyum Harika hocamız kendisinden bu büyünün yapılması istendiğinde öncelikle amacı öğrenmek istemekte iyilik için olduğunda yapmaktadır.

BENZER KONULAR