Cin Kabileleri ve Özellikleri

İnsanlar bu dünya da yalnız olduklarını sanmakta olsalar da aslında onlardan çok daha önce yaratılmış olan cinler ile birlikte yaşamaktadırlar. Bu cinlerde bizler gibi topluluk halinde yaşayan ve kabileleri olan varlıklardır.

20 Mart 2018 278 Defa Okundu! 0

Cin kabileleri ve özellikleri ise en çok merak edilen konular arasında gelmektedir. Medyum Harika hocamız cinler hakkında sizlerin merak ettiğiniz bütün bilgileri alabilmeniz için yardımcı olmakta ve onlar ile iletişime geçebilen ender insanlardan birisi olduğu içinde en doğru bilgilere sahiptir. Cin kabileleri ve özellikleri denildiğinde farklı ırkları ve görevleri olan cinlerin varlığı bilinmektedir. Bunların içlerinde Müslüman olanlar olduğu gibi kafir olanları da bulunmaktadır. Bunlardan Müslüman olanları hocamıza yapacağı aşk büyüsü gibi büyülerin yapılmasında yardımcı olmaktadırlar.

Cin kabileleri ve özellikleri ise şunlardır. Betr kabilesi bunlar insanları sinirli ve asabi yapan cinlerdir. Ammar bunlar içki içilen evlerde insanlar ile birlikte yaşarlar. Gul bunlar göçebedirler ve insanları korkutmayı severler. Demon insanlara tanrı olarak görünür ve onları kandırırlar. Amir bunlar tenha yerlerde yaşar ve Müslüman olan kişileri korkuturlar. Dasim insanları psikolojik olarak çöküntüye uğratan onların yemeklerini yiyen cinlerdir. Ervah ana rahminde olan çocuklara musallat olurlar ve düşük yapılmasına neden olurlar. Hazep insanlara vesvese verir ve ibadetten alıkoyarlar. El Ebyaz ermişlere ve peygamberlere musallat olan cinlerdir. İfrit en güçlü cinlerdir ve insan bedenine girerek onları delirtirler. Madrid en tehlikeli olanlarıdır ve ateisttirler. Lietli insanlara uyuşukluk verir ve dişi olarak insanlara görünürler. Metun insanları uçuruma iten varlıklardır. Müsfer incir ağaçlarının olduğu yerde yaşarlar ve insanlara zarar vermezler. Musabbar mağaralarda toplu olarak yaşara ve bu şekilde saldırırlar. Şeytan isterse insanlara görünür. Velhan insanlara zarar veren cinlerdir. Vesnan uyku veren cinlerdir. Zellenbur ticaret ile uğraşan kişilere musallat olurlar. Cuhenna insanlara düşmandırlar ve kara büyü yapımında kötü insanlara yardımı olurlar. Kulyas en kalabalık cin kabilesidir ve insanlara aşık olurlar. Nusaybin ilk müslüman olan cinlerdir ve çok güçlüdürler. Zuzula bular en acımasız olan cinlerdir ve define yerlerini bilirler.

Medyum Harika hocamız sizlerin bu bilgiler ışığında cinlerden uzak durmaya çalışmanızı tavsiye etmektedir. Cin kabileleri ve özellikleri hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan kişiler yanlış cinler ile iletişime geçerek büyü yapmak istediklerinde bunlardan zarar görme ihtimalleri çok yüksektir. Bunun yerine Medyum Harika hocamızdan yardım alınması doğabilecek ters etkileri ortadan kaldıracaktır. Papaz büyüsü yaptırmak isteyen kişilere hocamız yapacağı kuvvetli ve etkisi hiç azalmayan büyü ile yardımcı olmaktadır. Sizler için özel tılsımlar ve vefkler hazırlarken de bu cinlerden yardım alan hocamız bağlama büyüsü yaptığında artık hiç sevdiğiniziniz sadakatinden ve bağlılığından şüphe duymayacaksınız çünkü size sonsuz bir aşk ile bağlanacaktır. Son olarak kendiniz direk ile cinler ile iletişime geçmeye çalışmamalı onlardan yardım almak istediğiniz de hocamız ile görüşmelisiniz.

BENZER KONULAR