Cin İsimleri

Allah dünyayı yarattığında insanlardan önce cinleri yarattı u varlıkları ateşten yarattı ve onların bizim gibi bir bedenleri yoktur ve normal insanlar tarafından görülmeleri mümkün değildir. Tıpkı insanlar gibi doğar, büyür, evlenir, çocuk sahibi olur ve ölürler.

15 Mart 2018 587 Defa Okundu! 0

İnsanlardan farklı olarak çok daha uzun yaşarlar ve bizler onları görmediğimiz halde onlar bizi görürler ve bir kısım cinler evlerde hane halkı ile birlikte yaşarlar. Genellikle insanlara zararları dokunmayan bu varlıklar rahatsız edildiklerinde çok acımasız olabilirler. Pek çok insan cin isimleri nelerdir öğrenmek istemektedir çünkü cinlerin isimleri ile çağırıldığında geldiğine e kişiye göründüğüne inanılmaktadır. Bu kesinlikle yapılmaması gerekmektedir çünkü cinler arasında insanları sevenleri çok azdır ve onları bir kez çağırdığınızda size musallat olarak zarar verebilirler. Medyum Harika hocamız cinler ile iletişime geçebilen ender insanlar olmasının yanında bunların isimlerini sizler ile paylaşmamaktadır. Çünkü cinler ile baş etmek oldukça güçtür çoğu insan onları gördüğü zaman korkmaktadır. Bu nedenle sizlere burada cin isimleri olarak sadece bir kaç cin kralının ismini vereceğiz. Bu dört kralın ismi Mazarin, Kasveretin, Kemtamin ve Teykel olarak bilinmektedir.

Bu kralların maiyetinde olan ok sayıda cin bulunmakta ve onlar arasında a bir hiyerarşi bulunduğu yöneten ve yönetilen inlerin olduğu bilinmektedir. Cin isimleri de bizlerin olduğu gibi her cinin farklı olacak şekildedir. Özellikle öğrenilmemesi gereken cin isimleri şeytan cinsinden ve kafir olan cinlerin isimleridir ki bunlar kesinlikle insanlara zarar vermeyi seven cinlerdir. Medyum Hanım hocamız bu cinlerden sizleri korumak için özel dualar etmekte e muskalar yapmaktadır. Dileyen kişiler için vefk de yapan hocamız iletişimde olduğu cinleri yaptığı büyülerin etkili olması için kullanmakta ve böylece aşk büyüsü yaptığında büyü çok kısa bir zaman da etkisini göstermektedir. Ayrıca hocamız cinci hocalar arasında en önde gelmesini sağlayacak olan bağlama büyüsü gibi büyüleri de bu varlıkların üstün yetenekleri ile kendi yeteneklerini birleştirerek yaptığı için bu büyüler etkisini hiç kaybetmemektedir.

Medyum Harika Hanım hocamız sizlerin cinler ile aranızda ki bağ olarak her zaman kuvvetli büyüler yapmakta ve papaz büyüsü gibi büyüleri de etkili bir şekilde yapmaktadır. Hocamız cinlerini her zaman için iyilik için kullanmakta ve asla kara büyü yapmamaktadır. Çünkü bu varlıkların içinde olacağı kara büyüler insanlar için çok kötü sonuçlar doğurmaktadır ki hocamız asla insanların kötü şeyler yaşamasını istememekte ve onların mutlu olmaları için büyüler yapmaktadır. Cinlerin musallat olduğu kişiler hocamıza ulaştığında onlara musallat olan cinleri uzaklaştıran tılsımlı duaları bilen hocamız u şekilde onların kurtulmalarını sağlamakta ve normal hayatlarına dönmeleri ile hocamız da mutlu olmaktadır. Kendiniz ya da sevdikleriniz cinler tarafından rahatsız ediliyor ve bundan kurtulmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey hocamız ile iletişime geçmek olacaktır.

BENZER KONULAR