Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

Büyü yapmak ve yaptırmak insanların mutlu olmak, sorunlarını çözmek ya da sevmedikleri insanların mutsuz olmaları için çok eski tarihlerden bu yana yapılan bir şeydir. Bu büyüleri medyum denilen kişiler yapmakta onlar da bu büyü yapmak için sahip oldukları özel güçleri ve havas ilmini kullanmaktadırlar.

20 Mart 2018 236 Defa Okundu! 0

Büyü yapıldığında kişi üzerinde çeşitli belirtileri bulunmakta ve büyü yapıldığı nasıl anlaşılır diyen kişiler de bu belirtileri mutlaka öğrenmek zorundadırlar. Büyü belirtileri arasında kişilerin üzerine bir ağırlık çökmesi, içine bir sıkıntı girmesi ve bu sıkıntının geçmemesi bulunmaktadır. Her büyünün belirtileri farklı olduğunu unutmamalıdır. Örneğin aşk büyüsü yapıldığında elinizde olmadan hiç istemediğiniz birini düşünmeye ve ona ilgi duymaya başlarsınız. Bu nedenle büyü yapıldığı nasıl anlaşılır diyenler bunun anlaşılması için mutlaka Medyum Harika hocamız gibi özel güçleri olan bir medyuma bakım yaptırmalıdırlar.

Medyum Harika Hanım hoca bu bakım için sizlerden hiçbir ücret talep etmemekte isteyen herkese ücretsiz bakım yapmaktadır. Çünkü hocamızın amacı sizlerin iyi ve mutlu olmanızdır. Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır diyen kişiler bu bakım sonucunda kendilerine büyü yapılıp yapılmadığını anlayacaklardır. Özellikle kara büyüler kişilerin hayatında olumsuz gelişmelerin yaşanmaya başlaması ile birlikte belirtilerini ortaya koymaktadır. Ölüm büyüsü gibi çok kötü ve sonucu ölüm olan büyüler yapıldığında kişiler günden güne erimeye başladığı halde doktorlar derdine dermen bulmada başarısız kalmaktadırlar bu kişilerin acil olarak uzman bir medyum ile görüşmeleri ve yapılmış olan bu büyünün bozulması gerekmektedir. Aksi takdirde büyü amacına ulaşacaktır. Kişiye bağlama büyüsü yapıldığında ise bunun belirtisi olarak ayrılmak istediği ya da terk ettiği kişiyi tekrar düşünmeye ve onunla olmak istemeye başlayacak ve aklından ayrılık düşüncesini çıkartacaktır.  Bu kişi de yapılan büyünün bozulmaması durumunda büyü etkisinde yaşamaya devam edeceklerdir.

Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır denildiğinde bunun için dikkatli olmak gerekmektedir. Kendinizin ya da yakınlarınızın hayatlarında olan değişimler özellikle olumsuz ya da istenmeyen yönde oluyorsa bunlar büyü yapıldığının göstergesi olacaktır. Evinizin ya da iş yerinizin duvarında bulunan yağ lekesi de büyü belirtisi olabilir. Hane halkının hepsinin birden içinden hiçbir şey yapmak gelmez olduysa, bir uyuşukluk ve bezginlik durumu söz konusu ve şiddetli tartışmalar yaşanıyor ise unlarda büyü belirtileri arasında yer almakta olduğu için Medyum Harika hocamızdan yardım almalısınız. Bazı büyüler ise kişiye bir şeylerin yedirilip içirilmesi ile yapıldığından kişinin psikolojisi etki altına alınmakta ve kişi bunları içinden gelerek yaptığı için büyü etkisinde olduğunu anlamamaktadır. Bu büyüler arasında olan papaz büyüsü etkisine giren kişi fark etmese de yakınları bunu fark etmeli ve bu kişiye bakım yapılmalıdır. Bozulması oldukça güç olan bu büyüyü de ancak hocamız gibi bir medyum bozabilecektir.

BENZER KONULAR