Büyü çeşitleri nedir?

Büyü yüzyıllar önce de kullanılan ve ayrıca günümüze kadar da gelmiş olan mistik bir uygulamadır. Çağlar öncesinde savaşlarda, taht kavgalarında, saray içi entrikalarda daha çok kullanılan büyü çeşitleri, şimdilerde geniş bir yelpazeyle her çeşitte kullanılmaya devam etmektedir.

02 Şubat 2018 189 Defa Okundu! 0

Büyülerin birçok çeşidi bulunmaktadır, önceleri daha çok kişilerin güçsüzlüğü, ölümü ve daha değişik durumları için kullanılan büyüler, şimdilerde genellikle aşk ve bağlama, başkasını kendine aşık etme, ayırma olarak kullanılmaktadır. Geçmişten günümüze kadar gelen bu mistik uygulamayı yapmakta oldukça maharet isteyen bir durumdur. Tecrübesiz kişilerin yaptığı büyülerin oluşturacağı durumlar tam olarak tahmin edilmektedir. Olumsuz durumlarda oluşturabilecek olan bu uygulamayı tecrübeli bilir medyumların yapması daha olumlu olacaktır. Bu konularda kendini geliştirmiş olan ve oldukça geniş büyü çeşitleri ile adından söz ettiren Medyum Hanım Hoca, her türlü ihtiyaca göre büyüleri yapmasıyla bilinmektedir.

Büyüler yapılan kişiye, yapılan büyüye göre değişmektedir. Kimi büyülerin tutma oranı hızlı olurken, kimi büyülerde yavaş yavaş işleyerek kişinin etkilenmesine sebep olmaktadır. Büyü çeşitleri alanında değişiklikler göstermektedir. Her büyüye ayrı bir işlem yapılmakta, ayrı ayrı malzemeler gerekmektedir. Birçok aşaması bulunan büyülerin yapımında özen gösterilmesi ve dikkatli olunması gerekir. Yapılan büyüde en ufak bir hatanın bile olumsuz bir sonuç oluşturması olasıdır, buda yaptıran kişi yada yapan kişide oluşabilmektedir. Bu yüzden büyü yaptırmak isteyen kişilerin işinin uzmanı medyumlardan yardım alması gerekir. Çünkü birbirinden farklı büyü çeşitleri bulunmaktadır, bu büyülerinde her biri için gerekli malzemeler ve tılsımlı sözlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Büyü yapımında her türlü ihtiyaca göre karşılık veren Medyum Hanım Hoca birbiriden farklı büyüleri yapmakta ve ayrıca bu tür büyüleri de bozmakta oldukça hünerli bir kişidir. Aşk, bağlama, ayrılık vb. gibi tüm büyülerin oluşumunda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda aranması ve mutlaka bilgi alınması gereken kişidir. Bir kez daha belirtmek isteriz ki büyüler ve yapımları hakkında tecrübesiz kişilerin her hangi bir etkisinin olmamaktadır. Aksine olumsuz sonuçlarda doğurabilmekte sizlerinde bu büyülerden zarar görebilmeniz oluşabilmektedir. Çünkü bilinçsiz yapılan büyülerin tesiri ve etkisinin ne olacağı tahmin edilememektedir.

BENZER KONULAR