Büyü Bozmak İçin Sirke

Büyü yapılmaya başlandığı günden bu yana yapılan bu büyülerin nasıl bozulacağı ya da etkisiz hale geleceği konusunda da araştırmalar yapmaktadır. Bunun için en etkili yöntemlerden birisi de büyü bozmak için sirke kullanılmasıdır.

14 Mart 2018 220 Defa Okundu! 0

Sirkenin dezenfektan etkisi insanların üzerinde bulunan kötü gözlerin, nefeslerin ve yapılmış olan büyülerin def edilmesi için de etkili olmaktadır. Bu konuda Kuranda da bilgiler verilmekte ve kişiler sirkeyi içmelerinin yanında bedenlerinde ya da evlerinde de kullanmaları tavsiye edilmektedir. Medyum Harika hoca sirkenin tek başına kullanıldığında yeterli bir etki göstermeyeceğini belirtmekte ve özel bir iksir olarak hazırlanması gerekmektedir. Bu iksir özel günlerde ve özel bir şekilde hazırlanmasının yanında kullanılması için de özel zamanlar daha etkili olacaktır. Büyü bozmak için sirke çok etkili olan bir şey olsa da yapılmış olan çok kuvvetli büyülerin bozulması için her zaman gerçek bir medyumdan yardım alınması gerekmektedir.

Büyü bozmak için sirke kullanılmak istendiğinde içine kaya tuzu katılması ile çok daha etkili bir hal alacak ve istenen etkiyi gösterecektir. Sirke kullanımı konusunda peygamberimizin de öncü olduğu bilinmektedir. Medyum Hanım hocamız sizlere sirke ve tuz karışımının nasıl olacağı hakkında bilgiyi özel olarak verebilmesi ve aşk büyüsü gibi büyülerin nasıl yapıldığı ve etkisi konusunda bilgiler alabilmeniz için internet sitesi ile de hizmet vermektedir. Burada bulunan mail adresinden ya da telefon numarasından hocamıza ulaşabilir ve ondan büyü yapılması ve bozulması gibi konularda yardım alabilirsiniz. Yapılmış büyüler ile yuvanızda bir sıkıntı ortaya çıktıysa bunu hocamız bozacak ya da aranızda oluşan sorunların giderilmesi için kuvvetli bağlama büyüsü yaparak kesin bir çözüm sunacaktır.

Medyum Harika hocamız sizleri bir konuda dikkatli olmanız konusunda uyarmaktadır. Bu da büyü bozmak için sirke kullanılırken bunun üzüm sirkesi olması gerektiğini belirtmektedir. Elma sirkesi ise kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Üzüm salkımlar halinde bulunan bir meyvedir ve kişilerinde bu şekilde toplum çine karışmasını sağlamaktadır. Bunun yanında elma sirkesi kullanıldığında ise kişinin yalnızlığa sürüklenmesine ve psikolojisinin bozulmasına neden olmaktadır. Büyü bozmak için pek çok yöntem bulunmakta olmasının yanında papaz büyüsü gibi çok kuvvetli büyüler bir kez yapıldığında kişi üzerinde etkisinin geçmesi için mutlaka uzman ve gerçek bir medyumdan yardım alınması gerekmektedir. Çünkü kuvvetli ve derin etki eden aşk büyüsü gibi büyüleri ancak hocamız gibi gerçek güçleri olan medyumlar bozabilmektedir. Bu büyü bozma işini hocamız çok titiz bir çalışma ile yapmakta ve sizlerin üzerinizde büyü olmadan mutlu, aşk dolu ve sağlıklı bir hayat yaşamanızı sağlamaktadır. Üstünüzde büyü olsun olmasın her zaman için sirke kullanmalı ve bu şekilde kendinizi nazardan ve kötü nefeslerden korumalısınız. Sirkenin hazırlanışı konusunda da hocamızı arayabilir ve ondan bilgi alabilirsiniz.

BENZER KONULAR