Büyü bozma nedir?

Yüzyıllardan beridir günümüze kadar gelmeye devam eden büyüler ve büyü bozma teknikleri kullanılmaya devam ediyor. Büyü ve büyü yapma konusunda yıllar öncesinden öğrenilen bilgiler günümüzde de birçok medyum tarafından kullanılmaktadır.

02 Şubat 2018 148 Defa Okundu! 0

Büyünün yapılması kadar bozulması da önemli bir bilgi birikim gerektiren konular arasında yer almaktadır. Bu konu da en çok tercih edilen ve bilgi birikime sahip Medyum Hanım Hoca yardımlarını sunmaktadır.

Büyü denince akla gelenlerden biride cinler ile yapılan büyülerdir. Bu büyülerin tesirini oldukça etkili olmasının yanı sıra büyü bozma işlemi de oldukça zor olan ve uğraş gerektiren bir durumdur. Tüm dünyada ve ülkemizde de özellikle en çok kullanılan büyüler arasında bağlama ve ya aşık etme büyüleri bulunmaktadır. Bu büyülerin yapımı ve bozumunun kolay ya da zor durumları bulunmaktadır. En çok tercih edilen bu aşk büyülerinde genellikle kara büyüler diye tabir edilen büyüler kullanılmakta ve tesirinin etkisinin fazla olduğu bilinmektedir.

BÜYÜ YAPIMI NASILDIR?

İnsanlar büyüleri yaparken yapılan kişinin durumu, istediği ve özelliklerine göre türler seçilmektedir. Bazı kişiler daha basit büyüleri tercih ederken, birçok art niyeti bulunan kişilerde kara büyüleri tercih ederek karşı tarafa acılı durumlar yaşatmaktadır. Büyü bir kişiyi ve bir olayı kontrol altına almak için tercih edilen bir durumdur. İstenilen büyüleri yapmak bazen çok zor olabilir o yüzden bilinmelidir ki büyü yapmada en önemli etken bu işi bilen ve alanında uzman bir kişiden yardım almaktadır. Bu ihtiyaçlara göre bilgi ve birikimi fazla olan Medyum Hanım Hoca sizlere yardım etmek için her zaman hazır bulunmaktadır.

Bilinmelidir ki büyü bozma işlemi yapma işlemi kadar da beceri ve bilgi gerektiren bir iştir. Çünkü kişiye yapılmış olan büyünün ne tür bir büyü olduğu ve bu büyünün nasıl bozulacağı da bilinmesi gereken en önemli unsurlardandır. Birine hangi büyü yapılmış ve hangi şekilde bozulacağına dair bilgi gereklidir ki yapılan büyünün bozulması da mümkün olabilsin. Bu konuda birçok büyü yapımında özellikle kendini geliştirmiş olan Medyum Hanım Hoca büyü bozma yöntemlerinde engin görüş ve tecrübelere sahiptir.

BENZER KONULAR