Büyü Belirtileri

Normal giden hayatında birden bire olumsuz gelişmeler yaşamaya başladığında insanlar buna bir anlam verememekte ve bu kötü gidişatın bitmesi için boş yere beklemektedir. Büyü belirtileri nelerdir peki?

15 Mart 2018 146 Defa Okundu! 0

Normal giden hayatında birden bire olumsuz gelişmeler yaşamaya başladığında insanlar buna bir anlam verememekte ve bu kötü gidişatın bitmesi için boş yere beklemektedir. Oysa bu büyü belirtileri arasında olduğu için kişiye büyü yapılmış olabilmekte ve yapılmış olan büyünün etkisi kendiliğinden geçmeyeceği için de mutlaka Medyum Harika hocamız gibi büyü bozma konusunda uzman olan bir medyum tarafından bozulması gerekmektedir. Büyü belirtileri nedir diye merak eden kişilerin yapacakları araştırmada görecekleri gibi çok fazla belirtileri bulunmaktadır. En çok görülen büyü belirtileri insanın içinde hiç geçmeyen bir sıkıntı ve daralma hissi bulunmasıdır. Sık sık esneme, uyku hali, psikolojisinin bozulması, iş, aile hayatında huzursuzluklar yaşanması, sevdiği kişiyi artık istemediğini düşünmesi, şiddetli kavgalar ve bunun gibi pek çok olumsuz durum ortaya çıktığında kişide büyü olduğuna dair bir şüphe oluşturmakta ve bunun tespit edilmesi için de gerçek bir medyum tarafından bakım yapılması gerekmektedir.

Medyum Harika Hanım hocamız sizlerin büyü etkisinde olup olmadığınızı öğreneceğiniz bakımı ücretsiz olarak yapmaktadır. Bu yaptığı bakımlar sırasında size yapılmış olan aşk büyüsü gibi büyüler olduğunun ortaya çıkması üzerine de büyüyü bozarak sizleri etkisinden kurtarmaktadır. Büyü çeşitleri arasında olan kara büyü yapıldığında ise etkisi çok daha ağır olabilmekte ve kara büyü belirtileri arasında kişinin sağlığının sebepsiz olarak bozulması görülebilmektedir. Bu büyünün etkisinde olan kişiler doktora gitmekte ama doktorlar onun hastalığına teşhis koyma konusunda başarısız olmaktadır çünkü sağlığın bozulmasına sebep yapılmış olan sabun büyüsü gibi kara büyülerdir. Bu büyülerinde acil olarak bozulması gerekmektedir çünkü sonucu çok kötü olacak ve kişinin hayatının sona ermesi ile de beklenen etkiyi gösterecektir. Papaz büyüsü de kara büyü olarak yapılabilmekte ve bu nedenle de insanlar üzerinde olumsuz sonuçlar ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Bazı büyüler kişinin psikolojisini etki altına almakta ve böyle durumlarda kişi büyü belirtileri gösterse de bunu kendisi anlayamamaktadır. Etrafında olan kişiler tarafından anlaşılan bu durum ancak kişinin Medyum Hanım hocamız gibi yapacağı bakımlar ile kişileri rahatlatan ve en kuvvetli büyüleri bile tespit edebilen bir medyum tarafından yapacağı bakımda ortaya çıkacak ve kişi ikna olacaktır. Bu yapılmış olan büyü eğer bağlama büyüsü ise de hocamız bu büyüyü de bozacak ve kişilerin bu büyünün etkisinden kurtulmasını ve aslında ayrılmak istediği ve sevmediği bir kişi ile birlikte olmasının önüne geçecektir. Sizler her zaman üzerinizde bir büyü olup olmadığını anlayamazsınız çünkü bu aslında bir uzmanlık gerektirmektedir. Bunun içinde yapmanız gereken şey düzenli olarak hocamıza bakım yaptırmak olacaktır. Bazı kişilerin yıldızları düşüktür ve büyü etkisine çok daha kolay girdikleri gibi bu büyünün etkisinden kurtulmaları da mümkün olmaz ve ancak büyü bozulduğunda normal hayatlarına devam edebilirler.

BENZER KONULAR