Ayırma büyüsü

Bu büyü uzaktan ayırma büyüsü olarak ta bilinmektedir. Bu ayırma büyüsü ile sevgilileri, karı kocaları, nişanlıları ayırmak içinde tercih edilmektedir. Yani büyünün amacı çiftleri ayırmaktır.

02 Şubat 2018 185 Defa Okundu! 0

Bu büyü herkes tarafından yapılmaktadır. Bazı tılsımlı sözler dikkat edilerek uygulandığında herkes tarafından yapılmaktadır. Bu büyü aracılığı ile kişilerin arasındaki aşkı bitirip, kişiler arasına soğukluk yaşatıp, muhabbetlerini kesip ilişkilerini sonlandırabiliyorsunuz.

Bu büyünün adı ayırma büyüsüdür. Evlikleri artık mutlu gitmeyen kişileri, sevgilisine olan aşkı biten çiftleri ve aşk yaşayan kişilerin birbirlerine olan sevgileri azaldığı zamanda bu büyüyü kullanabilirsiniz. En çok karı kocayı ayırmada kullanan büyü çok etkili olup kişileri büyünün etkisine kısa sürede sokar. Aradaki aşkı, tutkuyu, sevgiyi bir anda nefrete dönüştürür.

Aslında büyüyü evli kadına veya kocaya gönlünü kaptıran kişi onu elde edebilmek için karısından veya kocasından onu ayırmak zorunda kalır. Bunun için bu büyüyü kullanırlar sevdiği ile arasındaki sorunu yani kişinin eşini ortadan kaldırmış olur. Bu büyü işini işinde ehli olan medyumlar ve hocalar tarafından yapılmalıdır. Medyum hanım hoca bu büyü için en önemli olan şeyin hoca veya medyum seçimi olduğudur. Medyum hanım hoca deneyimleri ve bu konudaki bilgisi emin olun çok önemlidir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu Büyü kara büyü olduğundan dolayı kesinlikle çok dikkat edilmelidir. İnsanları ayırarak Yuva yıkımına neden olabilirsiniz. Ve büyü tam olarak yapılmaz ise ters tepebilir.  Ayırma büyüsü Yapmak isterken başınız dertten ve kargaşadan kurtulmaz bundan dolayı medyum hanım hoca ile iletişim kurarak sıfır riskle işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Büyünün Bozulması ise büyü yapılırken yapılan işlem aynı şekilde birebir yapılarak yapılan niyet ile büyü bozulabilir.

Tavsiyeler

Şunu hepimiz biliyoruz ki büyü yaptırmak dinen çok büyük bir günahtır. Bu kişi büyünün cezasını büyük olacağı tartışılmaz gerçektir.   Lakin yaptırmak isterseniz medyum hanım hoca size bu konuda yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken medyum hanım hoca ile iletişim kurarak randevu talep etmek olacaktır.

BENZER KONULAR