Ayırma Büyüleri

15 Mart 2018 114 Defa Okundu! 0

Büyü pek çok amaç için yapılabilen bir şeydir ve iyilik için yapıldığı gibi kötülük için de yapılabilmektedir. İyilik için yapılan büyülere ak büyüler denilmekte ve yapılmasında ise bir sakınca bulunmamaktadır. Kötülük için yapılan büyülere de kara büyüler denilmekte ve yapılması tavsiye edilmemektedir. Medyum Harika hocamız da bu nedenle sizler için sadece ak büyüler yapmaktadır. Her ne kadar adı ayırma büyüsü olsa da bu büyü kara büyü olarak sayılmamakta çünkü istenmeyen birlikteliklerin son bulması için yapılmaktadır. Bu büyüyü büyük bir ustalık ile yapan hocamız sadece evli ya da nişanlı olan taraflardan biri istediğinde yapmakta ve bunu kaynanalar ya da diğer yakınlar istediği için ise asla yapmayarak mutlu evliliklerin bitmesine izin vermemektedir.  Hocamızın aşk ve sevgiye büyük bir saygısı bulunmakta ve bunun için de sizlerin aşkınıza kavuşmanız için kuvvetli aşk büyüsü yapmaktadır. Aşk karşılık bulduğunda çok güzel olmakta ama zoraki süren evliliklerde ise yapılacak şey etkili bir ayırma büyüleri olacaktır.

Ayırma büyüsü yapılması çok dikkat ve titizlik isteyen bir büyü olarak gerçek bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Bunun içinde sizler kesin bir sonuç almak istediğinizde en iyi medyum olan Medyum Hanım hocamızdan yardım almanız gerekmektedir. Bu büyüyü yapmak için son derece titiz bir şekilde çalışacak olan hocamız sizlere ayrıca yapacağı bağlama büyüsü gibi etkili büyüler ile de hizmet vermektedir. En iyi medyum hizmetini kısa bir sürede sorunsuz bir şekilde alabilmeniz için hocamız internet sitesi ile de hizmet vermekte ve buradan hocamıza ulaşmanız da çok kolay bir şekilde olmaktadır. Bunun yanında kuvvetli büyüler yaptırmak ve sorunlarınızı anlatarak bu konuda nasıl bir yardım alabileceğinizi öğrenmeniz için hocamız sizlere telefon numarasını da vermekte ve buradan her aradığınızda hocamız ile de bire bir görüşmeniz mümkün olmaktadır.

Medyum Harika Hanım hocamız kara büyüleri yapması için kendisinden yardım isteyen kişileri kesinlikle ret etmekte ve bu nedenle de papaz büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin de niyetlerinin mutlaka iyi olması gerektiğini düşünmektedir. Aksi yönde olan niyetler için de kesinlikle bu büyüyü yapmamaktadır. Ayırma büyüleri de hocamız için aynı şekilde dikkatle yapılması gereken büyüler arasında yer almakta ve sadece istediği halde bir türlü ayrılamayan kişiler için yapmaktadır. Bu büyüyü yaptığında hocamız içinde şiddet olmayan ve özellikle da ayrılması istenen kişinin kendi isteği ile ayrılması sonucu özgür olacak ve hayatına da mutlu bir şekilde devam edebilecektir. Hocamız sizlere verdiği medyumluk ve büyü hizmetleri arasında ayrıca büyü bozma hizmeti de bulunmakta ve sizlere yapılmış olan büyüleri de büyük bir ustalık ile bozarak etkisinden kurtulmanızı ve mutlu bir hayat yaşamanızı sağlamaktadır. Ayrıca ücretsiz bakım hizmetini de sizlere vermektedir.

BENZER KONULAR