Adet Kanı Büyüsü

Halk arasında adı en çok bilinen bir büyü olarak adet kanı büyüsü aslında sanıldığı gibi basit bir yapılışı olmayan bir büyüdür. Çok etkili olması ve erkeği adeta bu büyüyü yaptıran kadına kopmaz bir bağ ile bağlıyor olması ile de çok fazla tercih edilmektedir.

14 Mart 2018 110 Defa Okundu! 0

Adet kanı büyüsü sanıldığı gibi evde kendi başınıza yapabileceğiniz bir büyü değildir ve mutlaka uzman bir medyumdan yardım alınması gerekmektedir. Bu büyü de amaç büyü yapılan erkeğin bir daha başka hiçbir kadını gözünün görmemesi ve onunla birlikte olamamasıdır. Medyum Harika hocamız bu büyüyü sahip olduğu özel güçleri ve havas ilmi ile yaptığında beklene etkiyi fazlası ile göstermekte ve yaptıran kişinin memnun olmasını sağlamaktadır.  Hocamız sevdiği adamın kendisine tam olarak bağlı olmasını isteyen bayanlar için ayrıca çok etkili olan bağlama büyüsü de yapmaktadır.

Adet kanı büyüsü yapılırken kadının adet kanı istenilen erkeğe yedirilip içirilmektedir. Bu kanın kullanılmasının amacı ise kadının dişiliğinin kullanılması ve erkeğin bundan etkilenmesidir. Sanıldığı gibi kadının adet kanını erkeğe yedirmesi ya da içirmesi eteri değildir. Bu kannın ayrıca özel dualar ve kesin bir niyet le kişiye yedirilmesi ya da içirilmesi gerekmektedir. Bu büyü öylesine etkilidir ki başkası ile evi olan bir erkeğe yapıldığında eşinden ayrılmasına ve büyü yapan kadın ile birlikte olmaya başlamasına neden olmaktadır. Bu nedenle de yuva yıkmak istemeyen Medyum Harika hocamız her isteyen kişi için yapmamakta kişi ile yapacağı görüşmede aşkından ve mutlaka yapılması gerektiğinden emin olmadan da yapmamaktadır. Eğer sevdiğiniz kişi size aşık değilse bu büyüyü yaptırmak yerine aşk büyüsü yaptırmak çok daha etkili olacak ve istenen aşk hayat boyu yaşanacaktır.

Bu adet kanı büyüsü genellikle eşinin kendisini aldatması yüzünden büyük üzüntü yaşayan kadınlar tarafından yaptırılmak istenmekte ve böylece kocaları tarafından aldatılmadan mutlu bir hayat yaşamak istemektedirler. Bu amaçla olduğunda Medyum Harika hocamız tarafından yapılmakta ve çiftlerin yuvalarında mutlu ve aşk doly bir hayat yaşamaları sağlanmaktadır. Bu büyünün bir diğer adı da papaz büyüsü olarak anılmaktadır. Papaz büyüsü de yapılması zor olan bir büyü olmasının yanında bozulması da çok zor bir büyü olarak medyumların zorlandığı bir durum oluşturmaktadır. Bu nedenle de üzerinde papaz büyüsü olduğundan şüphelendiğiniz bir durumda mutlaka iyi bir medyum ile görüşerek bakım yaptırmalı ve onun yapacağı özel dualar ve ritüeller ile de büyüyü bozmasını beklemelisiniz. Böylece normal hayatınıza devam edebilir ve istemediğiniz bir kadına bağlı olarak yaşamak zorunda kalmazsınız. Hocamız bakım hizmetini sizlere ücretsiz olarak vermekte böylece üstünüzde büyü olup olmadığını anlamak için bir ödeme yapmak zorunda olmamanızı sağlamaktadır. Hocamıza her zaman telefon ile ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz.

BENZER KONULAR