Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır

Sevdiği erkeğin kendisine tam olarak bağlı olmasını isteyen kadınlar tarafından yaptırılan bir büyü olan adet kanı büyüsü nasıl yapılır diye merak eden kişilerin göreceği gibi bu büyü yapılması sırasında uzman bir medyumdan yardım alınması şart olan bir büyüdür.

20 Mart 2018 207 Defa Okundu! 0

Çok etkili ve kesin tutan bir büyü olması ile de çok fazla tercih edilmektedir. Medyum Harika Hanım hoca tarafından özel dualar ve ritüeller ile yapıldığında çok daha etkili olan bu büyü kesinlikle anlaşılamayan büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyünün yapılması sanıldığı gibi kolay değildir yapılması sırasında kadının adet kanı kullanılıyor elbette ama bu kanın üzerine mutlaka özel dualar okunmalıdır. Bu şekilde yapılan bu büyü etkisini erkeğin bu adet kanını yemesi ve içmesi ile birlikte etkisini anında göstermeye başlamakta ve erkeğin artık başka hiç bir kadına ilgi duymamasına ve onlarla birlikte olamamasına neden olmaktadır. Adet kanı büyüsü nasıl yapılır diye araştıran kadınlar bazı sitelerde kendilerine verilen tarifler bulmaktadırlar ama bu tariflerin eksik olması ile de yapacakları büyü etkisiz olmasının yanında ters etki de gösterebilir.

Pagan büyüleri arasında yer alan adet kanı büyüsü nasıl yapılır diye araştıran kişiler ayrıca bu büyüyü en iyi ve tutacak şekilde yapacak medyum arayışı içine de girmektedirler. Medyum Harika hocamız bu büyüyü yaptırmak isteyen hanımların bunun çok etkili olduğunu bilmeleri konusunda uyarmaktadır. Bu hanımlar için etkili bağlama büyüsü yapan hocamız eşlerinin yuvaya bağlanmasını sağlamaktadır. Çok etkili olmasının yanında yapıldığında kişinin edenine giren adet kanı ile etki etmeye başladığı için bozulması çok zor olan büyüler arasında yer almaktadır. Pek çok erkek bu büyünün etkisinde olup olmadıklarını anlayamamakta sadece diğer kadınlara karşı hiçbir ilgi duymamakta ve onlar ile birlikte olamamaktadırlar. Bazen sevdiği erkeğin karısından ayrılarak kendisi ile birlikte olması için yapılan bir büyüdür ve bu durumda olan erkeklerin eşleri tarafından dikkatli bir gözlem ile anlaşılmasa da eşlerinde bir büyü olduğundan şüphelenebilirler.

Bu durumda yapılması gereken şey ise kişiye yapılacak bakım olacaktır. Bakım yaptırırken ücret ödemek istemeyen ve bu bakım sonunda da aşk büyüsü ya da diğer büyüler tespit edilmesi durumunda kesin bir şekilde bozacak olan bir medyum ile görüşmek istemektedirler. Medyum Harika hoca bunun için sizlere hizmet vermekte ve ücretsiz bakım yapmanın yanında ayrıca bu büyüyü bozmakta ve erkekleri de etkisinden tam olarak kurtarmaktadır. Adet kanı büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını da hocamız sizlere ayrıntılı olarak vermemektedir çünkü yanlış yapılması durumunda ters etki yapılacaktır. En çok yapılması istenen büyüler arasında olan papaz büyüsü de bu büyüye benzer bir şekilde yapılmaktadır. Bu büyüde ise sadece adet kanı değil ayrıca meni, ter gibi maddeler de kullanılmaktadır. Etkisi de bozulmadığı sürece devam etmektedir.

BENZER KONULAR